Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sf le mücadele

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sf le mücadele

Bügün 19 mayıs öncelikle "Atatürk Anma ve Gençlik" bayramınız kutlu olsun . Bügün Ankarada yürüyüş vardı. Annem izin vermedi çünkü bu yürüyüşü başka partilerin katılcağı için , napıp edip kendi bayramım olduğunu söyleyip evden çıktım. Kızılaya gittiğimde yaklaşık 10 bin yada 20 bin kişi vardı. Başlarda kendimi kötü hissetsemde alışmaya başladım . Anıtkabire kadar yürüyecektik. YÜrürken sloganlar atılıyordu ve dayanamayıp bende bunlara katıldım bagırmaya başladım. Anıtkabire kadar bağırdım. Yolda bir sürü kişinin fikirleri dinledim ve çoğu kişide sırtımı sıvazladı. Eve geldğimde çok mutluydum biras güvenim gelmişdi kendime . Artık yarın ne yapsamda biras daha bu hastalıktan kurtulsam diye düşünmeye başladım . Sizlere soruyorum yarın ne yapayım ??

Böyle ortamlara girmeye çalış önemli olan sf yle mucadelen icabında cenaze namazına katil tanımadığın biri de olsa başınız sağolsun de tanımadığın insanlara. fırsat olustur kendine her fırsatı değerlerdir
    push push. you. can do it!

Yorum

yarın da 20 mayıs yürüyüşlerine katıl! elbet bir yürüyüş bulursun!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
        yarın da 20 mayıs yürüyüşlerine katıl! elbet bir yürüyüş bulursun!
        Niye yürüyüşleri saçmamı buluyorsun ?

Yorum

Ne güzel yapmışsın, yarın yapacak bir şey bulamazsan kitapçıya gir reyon görevlisinden kitaplar hakkında bilgi al küçük bir sohbet yaparsın.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
            Ne güzel yapmışsın, yarın yapacak bir şey bulamazsan kitapçıya gir reyon görevlisinden kitaplar hakkında bilgi al küçük bir sohbet yaparsın.
            Iyi fikir...
            push push. you. can do it!

Yorum

Okurken korkunç geldi. Bağıracak olsam ''sesim herkesten farklı çıkacak. hepsi beni duyup garipseyecek. ben onlardan değilim. onlar arasında yerim yok''. Biri sırtımı sıvazlayacak olsa ''seni ucube! şu yapmacık tavırlara bak! iğrenç!''.

Yorum

işte budur...yarında bnm gbi al eline yarım kilo salatalık turşusunu...insanların arasında dolaşırken normal bi durummuş gbi yemeye devam et harika bi güven veriyor

Yorum

İşleniyor...
                X