Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir sosyofobik de burda dertleşelim:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bir sosyofobik de burda dertleşelim:(

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
    Last edited by uglycrow; 14-02-2014, 04:27 PM.

aramızda çok yaş farkı var ama aynı şeyleri yaşıyoruz. ben de kendimle hiç barışık olamadım, hep kusur buldum kendimde. fakültenin kapısından girerken sanki herkes beni izliyor, benle dalga geçiyorlarmış gibi hissediyorum. başım önde yürüyorum hep kimseyle göz göze gelmemek için. sen en azından birine sevgili olmayı teklif edebilmişsin, ben ona bile cesaret edemedim. gerçi senin için sonuç pek iyi olmamış ama neyse.

Yorum

• Öncelikle aramıza hoşgeldin bol katılımlı bir süreç olmasını dilerim.
      • Geçmişine bakma geçmişi geride bırak umutlar edin kendine ufak hedefler seç.
      • Senin gibi birçok SFli kızlar var, kızları gözünde büyütme ve biranda çıkma teklifi yerine çevrende gördüğün sana yaklaşmak isteyen kızlarla konuş.
      • Başkalarına kötü demek yerine bende onlar gibi olabilirim de.
      • Uzun uzun kendini anlatabiliyorsun bu dipte olmadığını gösteriyor.

Yorum

vay vay, üç aşşağı beş yukarı aynı yoldan geçmişiz be kardeşim gel şöyle yamacıma .. hoşgeldin sf'nin en dibinden selamlar..

Yorum

safsadfasdfasdfasdfsadfsadfsdfsd
          Last edited by uglycrow; 14-02-2014, 04:29 PM.

Yorum

sdfsdfsadfsdfsdf

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uglycrow View Post
              hoşbulduk bana yaklaşmak isteyen kimse olmadı ki , kendimi çok iyi ifade edebiliyorum bunun da çok kitap okumaktan kaynaklandığını düşünüyorum ayrıca telefonda konuşamıyorum sesim kız sesiyle karşılaştırılıyor erkek olduğuma inandıramıyorum bzen bilerek ses değiştirmeye çalışıyorum
              Yaklaşmak isteyenler olmuştur ama sen görememişindir zamanla görmeyide öğrenirsin. Çok kitap okuma onun yerine dışarıda dolaş tek olsan bile dışarıda dolaş. Kendine olan özgüvenin gelince sesinde değişecek ama önce birşeyleri başarabileceğine inan ve bunun içinde çabala.

Yorum

hoşbulduk bana yaklaşmak isteyen kimse olmadı ki , kendimi çok iyi ifade edebiliyorum bunun da çok kitap okumaktan kaynaklandığını düşünüyorum ayrıca telefonda konuşamıyorum sesim kız sesiyle karşılaştırılıyor erkek olduğuma inandıramıyorum bzen bilerek ses değiştirmeye çalışıyorum
                telefonda konuşabilmeyi beceriyorsun, en dipte değilsin henüz.. dibe batmadan kalk ve özgüvenini yeniden kazan.. varsın o reddetsin bulursun yenisini. sen doğru bildiğin yolda mücadele et ödülünü alacaksın.eğer yılıp bırakırsan kendini çeker üstüne gitmezsen sonu en dipdir benim açmış olduğum konuda görebilirsin sonuçlarını.orada da ben hayat hikayemi anlattım nasıl sf olduğumu ve en dibe vurduğumu.. kendine dersler çıkar oradan benim gibi olursun sonra.. sfnin en dibindeyim :17:

Yorum

sdfdsfsdfsdfsdfsdfsdfsdf

Yorum

Orjinal yazı sahibi: letsdance
                    Üniversite hastanelerinden birisine başvur.
                    kabız teşhisi koyup yollasınlar hemi.

Yorum

denedim bir tek kuzenim vardı zaman geçirdiğim o da gitti şehir dışına ben iyice eve hapsoldum 24 saat internette geçiriyorum tek başıma da dışarda sıkılıyorum
                      Eğer bu sorunları aşmak istiyorsan bunu yapma sürekli internet başında durmak yerine basitte olsa işler ara bir işte çalış.

Yorum

sdfsdfsdfsdfsdfsdfsdf
                        Last edited by uglycrow; 14-02-2014, 04:30 PM.

Yorum

Bana kalırsa kendini hazır hissetmiyorsan dışarı çıkıp sosyalleşmeye çalışma. Ben ne zaman kendimi zorlasam daha kötü oldu. Küçük adımlarla başla.
                          Kız arkadaş olayı ise eminim ki senden gerçekten hoşlanacak biriyle karşılaşacaksın sadece zamanı gelmemiş daha öyle düşünmeye çalış. Herkes o gerzekler gibi değil inan buna. Gidip pat diye çıkma teklif etme önce arkadaş olmaya çalış. Belki zaten öyle yapmışsındır da söyleyeyim dedim
                          Ayrıca özgüven eksikliği boyun çok uzun olsa ya da çok kaslı bir tip de olsaydın başına bela olabilirdi. Dalga geçenleri önemsemeye çalış olabildiğince. O tarz tipler herşeye kusur bulmak için gelmişler dünyaya zaten. Fiziksel kusurlar önemli değil zekalar kusurlu olmasın öyle değil mi

Yorum

sdfsdfsdfsdfffffffffffffffffffffasdfsd
                            Last edited by uglycrow; 14-02-2014, 04:30 PM.

Yorum

Çok iyi anlıyorum seni bende tam olarak bu kafa yapısına gelemiyorum ne yazık ki ama başkalarının düşüncelerine göre değerlendirmemeliyiz hayatımızı.

Yorum

İşleniyor...
                              X