Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sf ye karşı voltranı oluşturalım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sf ye karşı voltranı oluşturalım

arkadaşlar. yani sf li arkadaşlar.

hepimiz bir mücadele içindeyiz. kimimiz biraz yol aldı kimimiz en başa döndü, kimimiz başlayamadı bile hiç bir şeye. çok zor bir süreç düzelme süreci biliyorum.

ama mutlaka herkeste belki sf yi düzeltmeyen ama en azından ufak bir ışık yakan davranışlar veya bilgiler olmuştur. bunları paylaşırsanız çok sevinirim. hepsini bir sentez yapmak istiyorum.

ilk ben başlıyım.
    bence sf de çok çok zor olsada en önemli şey bakışlarını karşıdaki insanın gözlerine dikmek. yani konuşurken bunu başarabilirseniz şunu görecekseniz ilk bakışını çeken siz olmıcaksınız. inat etmek yeter.
    veilk bakışını çeken karşı taraf olursa karşılaşmaya 1-0 galip başlıyosunuz.özgüven için kalan dakkalarda zaman kazanıyorsunuz.

Yorum

tamam ben gövdeyi oluşturuyorum
      push push. you. can do it!

Yorum

Baş ben olmak istiyorum olmazsa gelmem.
        Birleşmek bir çözüm oluşturmaz önemli olan ortalamanın altına düşmemek.
        Herkez kendi durumunu düzeltmeye çalışmalı ama herzaman SFli birileri olacaktır.
        SF den kurtulmak için korkuları tek tek aşmalı ve kötü olaylardan pişman olmamalıyız.

Yorum

misafir gelince skılsamda utansamda,kapı çalınca kapıyı açmak yerine odama kaçsamda, bakkala fırına gidemeyip annemi gndersemde,toplumda yemek yiyemesemde, birilerinin yanında terin en dibine vursamda, en yakın akrabalarımla sohbet edemesemde ben bunu aşabileceğime inanıyorum

Yorum

sfde tavsiye vermek rahat ol kaygılanma vb seyler demek bi ise yaramaz........

Yorum

emily neler denedin bunları aşmak yolunda. biliyorum çoğu işe yaramamıştır ama elbet ufakta olsa, sen başaramasanda işe yara bişeler vardır. onlar onemli.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nejat View Post
                ilk ben başlıyım.
                bence sf de çok çok zor olsada en önemli şey bakışlarını karşıdaki insanın gözlerine dikmek. yani konuşurken bunu başarabilirseniz şunu görecekseniz ilk bakışını çeken siz olmıcaksınız. inat etmek yeter.
                veilk bakışını çeken karşı taraf olursa karşılaşmaya 1-0 galip başlıyosunuz.özgüven için kalan dakkalarda zaman kazanıyorsunuz.
                Haklılık payı var bu durumun..
                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

arkadaşlar bi süü sey denemişsinizdir eminim. emilyy gibi mutlaka işe yaramayanlar çoğunluktdır. ama uygulanabilse iyi sonuç vereceğine inandığınız somut taktıkler vardır. onları merak ediyorum aslında. hepsiniz birleştiricem

Yorum

toplumda çoğalmak önemli değilde toplumu çoğaltanlar başımızda onlardan korkmak lazım. sosyal fobi konularını sosyal fobikler başka herkes okuyo yorum yapıyo. çok ilgi çekiyo demekki. neyse konuyu dağıtmıyım.

Yorum

nejat bırak bu işleri git ilaç kullam keyfine bak....

Yorum

kullandım çok ilaç ama hiç bir etkisini görmedim yan etkilerinden başka. bi boka yaramıyo. ayrıca ilaçla kalıcı tedavi hiç duymadım. onun için bu işler daha işlevsel.

Yorum

eyvallah butun sosyal fobililer artık rahat olabiliriz bizimki hastalık değilmiş. recep teşekkür bilgiler için içimiz rahatladı. ben arkadaşlarada haber veriyorum boşuna stres yapmasınlar hasta sanmasınlar kendilerini.

Yorum

recep abi mi desem bilemedim. sen ne içtin abicim: )

Yorum

eyvallah abi afiyet olsun

Yorum

İşleniyor...
                              X