Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobinin İlacını Buldum Galiba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobinin İlacını Buldum Galiba

İlaç dediysem bir sosyal terapi gibi birşey... sosyal fobi ve sosyallik ne alaka diyeceksiniz... bugün başımdan geçen bi olayı anlatayım , dolmuşa bindim çarşıda işim var eski günlerden bir arkadaşımı gördüm ilk uzaktan bağırıyodu biri istemsiz tebessüm hissi oldu felan o biraz iyi geldi o tebessümle dolmuşda giderken yan tarafda iki bayan oturuyor bana bakıp bakıp birşey konuşuyorlar bitanesi gözlerini benden ayırmıyor.. kulaklarım hassasdır benim uzaktan duyarım , şunu işittim ama hiç oralı olmuyorum pozlarındayım " çocuk çok yakışıklı ya tam benlik tlfmu yazıp versemmi acaba ??" bunu duyduktan sonra zaten ineceğim durağa gelmiştik tam hareketlenndim kızda kalkıyo gibi oldu ama seri bi şekilde indim sonra düşündümde o an gururumun okşandığını hissetim. kendime olan güvenim arttı, biraz olsun sfmi rahatlatmıştı.. anladım ki ilaç sosyallik ama mecbur kalmadıkça dışarıya çıkamıyorum işte..

senin kendine guvenin olmasa burda işin ne ??? Bnce skça çık evden... sen bunu aşabilirsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emilyyy View Post
      senin kendine guvenin olmasa burda işin ne ??? Bnce skça çık evden... sen bunu aşabilirsin
      ver gazı başbakan olurum senin bu gazlarınla

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
        ver gazı başbakan olurum senin bu gazlarınla
        gaz falan yok aşk olsun. ..bnde sosyal fobiliyim unuttun mu...seni en iyi bn anlarım

Yorum

gaz falan yok aşk olsun. ..bnde sosyal fobiliyim unuttun mu...seni en iyi bn anlarım
          biliyorum o yüzden bu kadar samimi davranıyorum (: başbakan olduğumu düşünsene , özel kalem geliyor efendim papua yeni gine başbakanıyla görüşmeniz vardı " iptal et" efendim askerlere selam verecektiniz " boşver kendimi iyi hissetmiyorum" , efendim basın açıklaması bekliyorlar, " beklesinler.

Yorum

biliyorum o yüzden bu kadar samimi davranıyorum (: başbakan olduğumu düşünsene , özel kalem geliyor efendim papua yeni gine başbakanıyla görüşmeniz vardı " iptal et" efendim askerlere selam verecektiniz " boşver kendimi iyi hissetmiyorum" , efendim basın açıklaması bekliyorlar, " beklesinler.
            obamayla olan yemeği iptal edin odamda yicem... hahhaaaa ne komik olurdu

Yorum

keşke beni de böyle beğenecek birileri çıksa

Yorum

sende hafif orta seviye arası bir sf var. zamanla gecer.....

Yorum

obamayla olan yemeği iptal edin odamda yicem... hahhaaaa ne komik olurdu
                  obama çok kara black phobia oluşur abdyi bombalarım savaş çıkar beni başbakan yapmayın :tinysmile_cry_t4:

Orjinal yazı sahibi: uglycrow View Post
                  keşke beni de böyle beğenecek birileri çıksa
                  vardır belki sen görmüyorsundur.

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                  sende hafif orta seviye arası bir sf var. zamanla gecer.....
                  yo,en dipteyim sadece hayati konularda çıkıyorum .

Yorum

belli ki sen yakışıklısın, gururun okşanmış. böyle şeyler cesaret verir insana ama herkes böyle değil ki.

Yorum

herkes en dipte oldugunu sanır. dustugunde nereye kadar dusersen orayı en dip sanırsın. halbuki en dibe daha cok vardır......

Yorum

obama çok kara black phobia oluşur abdyi bombalarım savaş çıkar beni başbakan yapmayın :tinysmile_cry_t4:

vardır belki sen görmüyorsundur.

yo,en dipteyim sadece hayati konularda çıkıyorum .
                        evde odamdan çıkmayarak göremem tabi haklısın

Yorum

evet ilaci bulmussun @kürdankollar ,bu ilac aslinda butun psikilojik hastaliklarin en buyuk tedavisi bence bnde depresyondayim ama ne zaman arkadaslarimla bulusursam kendimi daha iyi hissediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                            herkes en dipte oldugunu sanır. dustugunde nereye kadar dusersen orayı en dip sanırsın. halbuki en dibe daha cok vardır......
                            ben en dipteyim emin olabilirsin, türkiye genelinde isim yapmış biri söyledi bunu özel olarak gitmedim aile dostları vasıtasıyla görüştüm o dedi bu belirtiler varsa en dibi gösteriyor..

Yorum

ben en dipteyim emin olabilirsin, türkiye genelinde isim yapmış biri söyledi bunu özel olarak gitmedim aile dostları vasıtasıyla görüştüm o dedi bu belirtiler varsa en dibi gösteriyor..
                              en dipte degilsin. ben anlarım genc.

Yorum

İşleniyor...
                              X