Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Böcek Fobisi Olan Arkadaşlar.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Böcek Fobisi Olan Arkadaşlar.

nasıl atlattınız?

ayağıma kalın bi ayakkabı koydum vee eze ezee aştm bu fobiyi...yani baktım ki onlar ufakcık ve zarar veremiyorlar..:P sonra ne saçmaymış dedim bu fobi gitti bitti kara fatmalar olmaz mıı oo onlar fenaa...
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

zehir sıkarak aşmaya çalışıyorum
      Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

görmeye bakmaya dayanamam hiç tiksinti var daha çok korkma diğil ama yinede tiksiniyorum
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Benimde aşmam kolay olmadı bu fobiyi böcek görünce çok tiskinirdim gördüğüm yere yaklaşamazdım. ama yaş ilerledikçe birazda manevi pencereden bakınca onu da Allah yarattı düşüncesine hakim olup, o canlınında Allah'ın güzeliklerinden olduğunu düşündüğümde karafatmayı elime alıp inceleyebilecek hatta sevebilecek kıvama geldim

*----Bismillâh her hayrın başıdır. Biz dahi başta ona başlarız. Bil ey nefsim! Şu mübârek kelime İslâm nişanı olduğu gibi, bütün mevcudâtın lisân-ı haliyle vird-i zebânıdır.----*

Yorum

böceklerden korkmam onlar benim dostlarım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Khanceylan View Post
              Benimde aşmam kolay olmadı bu fobiyi böcek görünce çok tiskinirdim gördüğüm yere yaklaşamazdım. ama yaş ilerledikçe birazda manevi pencereden bakınca onu da Allah yarattı düşüncesine hakim olup, o canlınında Allah'ın güzeliklerinden olduğunu düşündüğümde karafatmayı elime alıp inceleyebilecek hatta sevebilecek kıvama geldim
              tiksindiğin için yaklaşamıyosun zaten en azından bende böyle öldürmek istemem ama görmeye bile tahammülüm yok ama zaten şimdiye kadar öldürmedim yerime annem öldürdü sağolsun :RpS_tongue:
              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Börtü böcekten korkmuyorum ama karıncalara dokunamıyorum , elime koluma geldiğinde uzun süre kaşıntı tutuyor sanırım psikolojik..

Yorum

nekadarda nazik ruhluyuz biraz psikopat ruhlu olmak gerekiyor.

Yorum

konusarak.....unutmayın konusarak cozulemeyecek sorun yoktur........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cybryl
                      böceklerlemi konuşucaz
                      evet.............

Yorum

ben denedim daha öncede cevap alamadım
                        her bocekle konusulmaz hepsi konusmaz seninle liderlerini bulman lazım........

Yorum

sen bul liderlerini bana lazım değilolmuycakta
                          ok.........................

Yorum

İşleniyor...
                          X