Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sf günlükleri rezillik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sf günlükleri rezillik

Merhabalar , bügün başıma gelen cok kötü bir olayı anlatmak istiyorum. Evde otururken babam aradı iş yerine gelmemi istedi. Yola cıktım ilk durak hemen otobuse bindim. Otöbüs gittikçe kalabalıklaşmaya başladı. Sonra bebekli bir bayan bindi ona yer verip otobusun orta bosluğunun cam tarafına gectm. Otobusden dışarı seyrediyorum nese baya dalmışım. Arabadan inenler "Ayıpya" "Böyle kişilerdemivar" var diye sesler geliyor. Sonra bi döndüm ne görüyeyim. 2 kız arkadaş oturmuş bende onların arkasında öyle bir pozisyon almışımki ben kendimden utanarak 1 durak daha varken otobüsden indim. Yolda kendimi yiye yiye yürüyerek eve geldim . Düşündükçe kötü oluyorum o sahneyi aklımda canlandıkca kendimden utanıyorum. Mahellenın otobusu artık binemiyeceğim. Dışarı bile çıkmak istemiyorum..

sen o olayları unutmazsan kafana takmaya devam edersen işte o zaman görürsün rezilliği

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
      sen o olayları unutmazsan kafana takmaya devam edersen işte o zaman görürsün rezilliği
      ne alaka ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Searos View Post
        ne alaka ?
        senin anksiyete diye bişeyden haberin yok heralde
        sen içine atarsan orda onlar büyür seni daha kötü yapar
        hani derlerya takma kafaya işe bende sana diyom takma kafana

Yorum

anlıyorum seni

Yorum

resmimde anlaşılıyor zaten

Yorum

al işte sonra sosyal fobi niye oluşuyor.O insanlara sana söylenme hakkını kim verdi?Neden seni yargılıyolar?Türkiyede insanlar sürekli birbirlerini yargılamaya çalışıo.O insanlar yüzünden kendinde toparlanma ihtiyacı hissettin halbuki içinde kötü bi niyet yoktu.Senin nasıl oturduğunun kimsenin umrunda olmaması lazım.

Yorum

hiç bişey anlamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derz dolgu View Post
                  hiç bişey anlamadım
                  Sosyal fobili bir arkadasimiz ve baskalari adina utaniyor ,o isi yapan utanmaz ama sf li utanir iste böyle sanki o yapmis gibi anladinmi.

Yorum

önemli olan sensin sen ne yapıp ne yapmadığını bilyorsun.bırak onlar kötü niyetleri ile kalsın.bir yıl sonra bu olayı düşündüğünde canını yakacak mı hayır. ozaman üzülmeye değmez.
                    Ve tüm çabam yok etmek varettiğim acılarımı...

Yorum

Oturan 2 kızın arkasında nasıl bir pozisyon alabileceğini hayal ediyorum ama bir şey bulamıyorum. Osurma pozisyonu desen değildir, güneşlenme pozisyonu değildir. Sanırım pisuara işeme pozisyonu ki, bu da elbette diğer insanlar tarafından fortçuluk olarak algılanacaktır. Dikkat et dostum. Fortçular genelde fortladıklarını bilirlr ama sen fort pozisyonunda olduğundan bile habersizsin sanırım.

Yorum

boşver arkadaşım takma böyle şeyleri, boş şeyler bunlar, benimde başımdan buna benzer olaylar geçti, kafaya takılacak şeyler değil bunlar, senin bunları aşman lazım, böyle basit şeyleri kafana takarsan daha büyük sorunlarla karşılarsan ne yapacaksın??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: letsdance
                          Bende bunun biraz farklı versiyonuyla karşılaşmıştım, otobüse bindiğimde o asacajkardan tutarken dengemi zor sağlıyorum, 2- 3 defa sendeledim. Önümdeki kadın "beyefendi biraz uzak dururmusunuz dedi, halbuki aramızda rahat 1 metre vardı : ))

enteresan
                          Birçok erkek böyle şeylerle çok karşılaşmıştır bende seniin benzeri durumla karşılaştım otobüs tıklım tıklım doluydu yanımda tutunan türbanlı kızda tam hatırlamıyorum kolunuzu çekermisiniz dedi bende bi sinirle kolumu çekmeye çalışmıştım sanki çok yer varda benim kolum orda duruyor arkadaş sanki ben sana orda.... töbe yarabbim neyse
                          Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

şu dünyada kızlardan nefret ettiğim kadar hiçbişeyden nefret etmedim, g..nü açar, bakanada sapık muamelesi yaparlar
                            isterse çıplak gezsin kendini terbiye edecek olan erkeklerdir

Yorum

dürtü denen, tahrik olma denen bişey var bunu hiç duydunmu ? Bu kontrol edilmesi çok zor olan bişeydir. kadının erkeğe bu işkenceyi yapmaya hakkı yok
                              o zaman biz erkeklerin aşması gereken çok şey var

Yorum

İşleniyor...
                              X