Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gülmek İstiyorsan Gel İçeri :)) Bir Sosyal Fobiğin Düğün Salonu İşletmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
    evet tespitlerin çok yerinde sosyal fobik insanlar mükemmeliyetçi yapıdalar bunu herkes bilmiyor evet işimi bu yüzden en iyisini yapmalıyım diyerek yaptım ve ödülüde geliyor ister istemez sayın schrödingerinkedisi sizleride bu mutlu günümüzde aramızda görmekten şeref felan duyarız :th_jtteglad:
    biliyorsundur belki. 3. evliligim de bosanmayla sonuclanacak gibi. 4. evliligimde dugunu sende yaparız.......bedavaya getirirsin artık forum hatrına.......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
      biliyorsundur belki. 3. evliligim de bosanmayla sonuclanacak gibi. 4. evliligimde dugunu sende yaparız.......bedavaya getirirsin artık forum hatrına.......
      salon benim değil ve biliyorsun ki kul hakkına önem veren bir insanım patronun gönlü olmaz :O ki zaten aynı şehirde bile değiliz yalandan da olsa bunu yapmam .. ayrıca kalk bilgisayarın başından birazda eşinle felan ilgilen boşanmasın böylece ne dersin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
        salon benim değil ve biliyorsun ki kul hakkına önem veren bir insanım patronun gönlü olmaz :O ki zaten aynı şehirde bile değiliz yalandan da olsa bunu yapmam .. ayrıca kalk bilgisayarın başından birazda eşinle felan ilgilen boşanmasın böylece ne dersin?
        o bosanmak istemiyor ben sıkıldım bunaldım ben bosayacagım...........peki oyle olsun ne diyelim saglık olsun ben de evde dugun yaparım sana kalmadık kardes........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
          o bosanmak istemiyor ben sıkıldım bunaldım ben bosayacagım...........peki oyle olsun ne diyelim saglık olsun ben de evde dugun yaparım sana kalmadık kardes........
          kır düğünü olmassa gelmem

Yorum

süpersin devam

Yorum

Zamanla gözlerin bu kalabalığa alışır ve daha az tepki verirsin. İlaçlar sayesinde katlanabildiğini söylüyorsun, lakin ilaçlar seni cinselliğnden vazgeçmek zorunda bırakır. Sanırım cinsel dürtülerinden ve cinsel hayatından vazgeçmişsin. Salon alkollü ise bırakabilirsin. Ama alkolsüzse patron olmuşsun, bi fırsat. Dayanabildiğin kadar dayan, deneyim olur en azından.

Yorum

İşleniyor...
              X