Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gülmek İstiyorsan Gel İçeri :)) Bir Sosyal Fobiğin Düğün Salonu İşletmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gülmek İstiyorsan Gel İçeri :)) Bir Sosyal Fobiğin Düğün Salonu İşletmesi

Merhaba arkadaşlar, bir sfliyim bilmeyenler için hemde en dibine kadar.. mecbur kalmadıkça evden çıkmayan türden hepimizin dertleri var biraz gülelim malzeme benim :RpS_biggrin: artık gülüyorum akışına bıraktım :RpS_biggrin:

Efendim bu sefer olay eski bir aile dostumuzun ziyaretiyle başladı yıllardır görüşmüyorduk kendileriyle ailecek geldiler, çok sevdiğim bir insan ve ailesidir..

neyse gelsin çaylar gitsin kahveler oturuyoruz salonda, neler yapıyosun felan o bnaa sordu ben dedim siz neler yapıyosunuz beni boşverin i işte benim oğlan yurtdısına okumaya gitti düğün salonunu oğlana vermiştim işletsin diye.. şimdi bende ilgilenemiyorum felan derkan aaa sen çalısmıyorsun sen işletirmisin dedi bana.. öyle bir baskın ve sevdiğim bir kişiki tek kelime edemedim (susmak kabul etmek manasına gelirmiş) öyle sandı işte dedi şuraya gel salonu göstereyim yüzde bilmem kaç alırsın organize edeceksin felan basit yaparsın felan.. ben sadece dinliyorum susuyorum içim ürpersede.. tarifi imkansız duygular hissediyorum.. şehrin en meşhur düğün salonu.. 2500 kişilik .. şatafatlı kır düğünü salonu beyaz atlısı amman allahım!! binlerce insaaan .... hergece düğünler hergün.. özel günler iş bulduğuna sevinirmisin... iş sosyalliğin ayyuğa çıkmış hali üzülürmüsün en kötüsüde ağzımı açamadım hayır diyemedim... neyse... aradan 2 gün geçti beni arıyor gel su saate suraya düğün salonu göstereyim iş başı yap aynı gün alacaksın parayı artık sen ilgileneceksin felan .. yine bişi diyemedim tamam diyebildim . ne yapcam ne edcem beynim zonkluyor düşünemiyorum.. gitme günü geldi evde sakinleştirici ne bulduysam yutarak gittim 1 haftadır düğünleri organize ediyorum ben !! .. ama nasıl içtiğim sakinleştiricilerle bir ruh gibi binlerin arasında gezip akışına bırakıyorum cesaretimi toplayıp işi bırakacağımı söyleyeceğim günü bekliyorum :tinysmile_aha_t:

hayırlısı olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
      hayırlısı olsun
      vardır rabbim yazdıysa bir hayırısı, belki rahatlamama vesile olacak ilerlemesini durduracak bir iş ama bırakmak istiyorum, binlerin arasında vampir görmüş gibi geçen saatler kabus diyorum ve uyanmak istiyorum bakalım nereye kadar giderse.:RpS_biggrin:

Yorum

sakın bırakma belki de bu senin kurtuluşun olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
          vardır rabbim yazdıysa bir hayırısı, belki rahatlamama vesile olacak ilerlemesini durduracak bir iş ama bırakmak istiyorum.
          eline büyük bir fırsat geçmiş, değerlendirebilmek senin elinde, ama sen baştan bırakmışsın, bizede hayırlı olsun demek düşer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uglycrow View Post
            sakın bırakma belki de bu senin kurtuluşun olur
            Bilmiyorum ilaçlar olmasa dakika tahammül edemem orada olan ben değil sanki bir ruh ilaçların uyuşturduğu ne yaptığını bilmeyen biri.. nereye kadar gider böyle bilmiyorum

eline büyük bir fırsat geçmiş, değerlendirebilmek senin elinde, ama sen baştan bırakmışsın, bizede hayırlı olsun demek düşer.
            3-5 tanımadığım kişiyi görünce vampir görmüş gibi olan ben 2500 kişinin içinde ne yapacağımı bilemiyorum.. hepside tanımadığım insanlar olunca yaa sanki yukardan kafa buluyorlar : D senmisin sosyal fobik.. alsana iş sosyopatmı yapacaklar benii

Yorum

.............

3-5 tanımadığım kişiyi görünce vampir görmüş gibi olan ben 2500 kişinin içinde ne yapacağımı bilemiyorum.. hepside tanımadığım insanlar olunca yaa sanki yukardan kafa buluyorlar : D senmisin sosyal fobik.. alsana iş sosyopatmı yapacaklar benii
              sosyal fobiyi atmak için iki yöntem vardır ya biranda sosyal ortama girip uyum sağlarsın yada adım adım kendini geliştirip ilerlersin. biranda değişmeye çalışmak tehlikelidir eğer başarılı olunmazsa sonuç daha kötü olur.
              senin yapman gerekenler başaramam diye korkmicaksın, zor durumda kaldığında aklına kötü düşünceler getirmiceksin herzaman kendini geliştirmeye çalışacaksın, işten sen çıkma bırak olacağına eğer beğenmezlerse onlar seni çıkarır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tipitip
                iş sahibi olmuşsun birde birden patron olmuşsun yat kalk şükret
                bu ülkede çoğu insan senin gibi asık suratla iş yapıyor zaten boşver ayağına gelen fırsatı tepme
                hayırlısı olsun hakkımda ben akışına bıraktım zaten, olursa kombo olur hem iş hem terapi.

kürdankol bu adamı kaldırabilir misin çok korkunç bir de kafasını oynatıyor arabaki süs şeyleri gibi onlar da korkunç
                omaz o dr.hannibal lecter :RpS_biggrin:

sosyal fobiyi atmak için iki yöntem vardır ya biranda sosyal ortama girip uyum sağlarsın yada adım adım kendini geliştirip ilerlersin. biranda değişmeye çalışmak tehlikelidir eğer başarılı olunmazsa sonuç daha kötü olur.
                senin yapman gerekenler başaramam diye korkmicaksın, zor durumda kaldığında aklına kötü düşünceler getirmiceksin herzaman kendini geliştirmeye çalışacaksın, işten sen çıkma bırak olacağına eğer beğenmezlerse onlar seni çıkarır.
                büyük bir sınavla karşı karşıyayım, yangıın vaar diye bağırasım var :RpS_biggrin:

Last edited by kürdankollar; 15-06-2013, 10:30 PM.

Yorum

köpekciği de korkutmuşlar bu ne ya vücut sabit kafa çıkıyo gibi oluyor

o kadar sakinleştirici almak zorunda mısın almasan ne oluyor terliyor musun?

murat kekilliden alışmalısın dinle
                  terlemeden ziyade orada olmaya tahammül edemiyor ruhumun değil cesedimin orada olmasını istiyorum, oda uyuşturuyor güzel yani

Yorum

böbreklerini karaciğeri falan mahvediyorsun çevreye zarar vermiyorsan kullanma

o değil bu

seni çılgın hadi oradan öyle yaşamaya hevesli değilim ki, çürüyeyim yavaş yavaş kurtuluşa doğru adım adım..

Yorum

Zarara rızasıyla girene merhamet edilmezmiş. Öyle kalmaktan memnunsan hiç şikayet etmeye hakkın yok o zaman. Ayrıca hepimiz ölücez.
                      hayırlısı be tipitip son sözüm ne olacak acaba?

bu arada avatar ve imza değiştim senin için korkma diye

Yorum

en cok batırırsın kovulursun ne var bunda........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                          en cok batırırsın kovulursun ne var bunda........
                          işin ilgincide o ya , düğün sahipleri giderken teşekkür ediyor sonra telefon açıp teşekkür ediyorlarmış çok güzel ağırladınız felan diiye böyle giderse kovulamayacağım.. herkese tavsiye ediyorlar müşteri artıyor daha çok :RpS_blink:

bana zararı yok ben sevmiyorum ama siz seviyorsanız insan yiyen bir karakter sonuçta sizin zombiliğe katkıda bulunabilirdi böyle iyi olmuş kedi gibi olun inş ehe
                          ama o seriyi izlemeden böyle peşin yargıda bulunmayın o adam neden o hale geldi , kardeşini nazi askerleri yedi ailesini öldürdüler vs.. acıklı bir hikayesi var korkmayın ya insan yemiyorum :RpS_biggrin:

Yorum

işin ilgincide o ya , düğün sahipleri giderken teşekkür ediyor sonra telefon açıp teşekkür ediyorlarmış çok güzel ağırladınız felan diiye böyle giderse kovulamayacağım.. herkese tavsiye ediyorlar müşteri artıyor daha çok :RpS_blink:

kaygı iyidir. mukemlytclk iyidir. normal bir insandan daha cok caba gosterirsin. cunku hep kotu yonlere odaklanırsın ve daha iyi yapmaya calısırsın isini. hep tatmin olmazsın. hep batırdım hissine kapılırsın boylece mukemmellesirsin........kaygı seni basarılı kılar ama aynı zamanda sıkıntılı da kılar.......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                              kaygı iyidir. mukemlytclk iyidir. normal bir insandan daha cok caba gosterirsin. cunku hep kotu yonlere odaklanırsın ve daha iyi yapmaya calısırsın isini. hep tatmin olmazsın. hep batırdım hissine kapılırsın boylece mukemmellesirsin........kaygı seni basarılı kılar ama aynı zamanda sıkıntılı da kılar.......
                              evet tespitlerin çok yerinde sosyal fobik insanlar mükemmeliyetçi yapıdalar bunu herkes bilmiyor evet işimi bu yüzden en iyisini yapmalıyım diyerek yaptım ve ödülüde geliyor ister istemez sayın schrödingerinkedisi sizleride bu mutlu günümüzde aramızda görmekten şeref felan duyarız :th_jtteglad:

Yorum

İşleniyor...
                              X