Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cesaretimi toplayıp doktora gittim..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cesaretimi toplayıp doktora gittim..

17 yaşında sosyal fobiliyim. Tüm cesaretimi toplayıp doktora gitmeye karar verdim. Devlet hastanesine gittim .Form doldurmamı istediler . Doldurduktan sonra beni çağırdılar. Nese korkarak odaya gittim. Doktor kadındı ve 1 saat sonra anladımki boşuna korkmuşum . Sorunlarımı anlattım 1 saat sohbet ettik ve o kadar güldükki bana en son gülerek "sen nasıl sosyal fobisin" dedi . Gerçekten niye 1 yıl önce gitmedim die sordum kendime belki daha iyi bi yerde olabilirdim . Nese bana şuruplu prozac ilacını yazdı. ilk hafta tok karnına kucuk olcek daha sonra buyuk olcek ıcıcem . Acaba ardaşlar etkilimidir ?? Byy

gül gül öldük diyorsun...
    senin ilacın gülmek ve işi espriye vurmakmış..
    bundan sonra bu yönteme odaklan. o seanstaki iyi hislerini unutma, bir yerlere kaydet hatta..

Yorum

yapıcam sağol

Yorum

Sorunlarımız olduğu zaman doktora gitmemizin bir ihtiyaç olduğunu gösteren iyi bir örnek olmuş Doktorlarımız canavar değiller , en azından çoğunluğu.. not : O yazdığınız şurup niyetine , tatlı bişey hiç bir yan etkisi yok

Yorum

demek ki bişeyi yokmuş arkadaşın
          Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Yorum

Doktora, özellikle de priskiyatr gibi sohbet ortamı içeren doktorlara giden herkes kendini özel sanar ve doktorun sizinle çok ilgilendiğini, hikayenizin onu çok etkilediğini sanarsınız. bu esnada özel konuların konuşulması, karşı cins ile muhabbettin verdiği bir sıcaklık ve konunun sadece sizin sorunlarınızın olması insana rahatlık verebilir. Bu anı, bu ortamı çok yaşadım. İçindeyken bu hakikatleri bilmezdim ama şu an biliyorum ve biraz da gülüyorum halime. Sizden ricam kendinizi doktor yerine koyun ve akşama kadar otuz kişinin karşınızda farklı sorunlarını anlattıklarını düşünün.
            Orjinal yazı sahibi: Searos View Post
            17 yaşında sosyal fobiliyim. Tüm cesaretimi toplayıp doktora gitmeye karar verdim. Devlet hastanesine gittim .Form doldurmamı istediler . Doldurduktan sonra beni çağırdılar. Nese korkarak odaya gittim. Doktor kadındı ve 1 saat sonra anladımki boşuna korkmuşum . Sorunlarımı anlattım 1 saat sohbet ettik ve o kadar güldükki bana en son gülerek "sen nasıl sosyal fobisin" dedi . Gerçekten niye 1 yıl önce gitmedim die sordum kendime belki daha iyi bi yerde olabilirdim . Nese bana şuruplu prozac ilacını yazdı. ilk hafta tok karnına kucuk olcek daha sonra buyuk olcek ıcıcem . Acaba ardaşlar etkilimidir ?? Byy

Yorum

Bende yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum.motive ettin biraz
              Kara saç ak defterle geldik, Ak saç kara defterle gidiyoruz..

Yaşlı Çocuk.!

Yorum

bende kullanıyorum etkisi güzel şurupdanmı verdi ilaçdanmı verdi sana prozac
                Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

başlığı okuyan bu motivasyonla doktora gider de karşısına nemrut bir doktor çıkarsa döner seni bulurlar :d

Yorum

İşleniyor...
                  X