Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birileri ne durumda olduğumu ayrintili olarak açiklayabilirmi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Birileri ne durumda olduğumu ayrintili olarak açiklayabilirmi

Ben 5-6 yaşlarimda iken tecavüze uğradim. 26 yaşima geldim. Bir arkadaşim sen gaysin dedi kendimi odama kapattim. Kaça kaça kaçacak yer kalmadi. Neredeyse ben erkeğim değil kadinim diyeceğim. Zihnimdeki düşüncelerim hep çatişmali. Bir düşünceme yine kendim karşit bir düşünce oluşturuyorum. Ve doğruluğunu anlamaya çalişiyorum. Arkamda bir aci mi diym bir uyuşukluk hissi gibi bir histe uyaniyor. Ne bok yiyeceğimi şaşirdim. Ben gay olmak istemiyorum. Ama işin garip ve tuhaf tarafi istemediğim halde genede istiyormuyum diye bir emin olma içindeyim. Eminlik kesinlik olsun isteği içindeyim.
    Bir garip haldeyim lütfen biri durumumu açiklasin ne bok yiyeyim neredeyse kariyim amina koyim diye bağiracam. (psikiyatrik tedavi aliyorum)

Ve yakişikli bir erkek gördüğümde yahu bana ne oluyor diyorum. Güzel şeyler gözüme kötü gelsin istiyorum. Hoşlanmiym yoksa bir hata olur diyorum. Yahu bu ne biçim bir iştir. Biri birşey desin bana

Yorum

ayy kiyamam ya kucukken yasadigin seyden dolayi psikolojik olabilirmi ama kizlardanda hoslaniyorsun degilmi ayni zamanda

Yorum

üzerime fazla gelinmesinden hoşlanmıyorum. ama normal ilgim kızlara karşı. yani bir erkekle birliktelik durumundansa kızları tercih ederim. ama o bile beni biryerde bunaltıyor. içimde bir sıkıntı var gibi

Yorum

Eğer sen eşcinselliği bu derece 'kötü, berbat, iğrenç' şey olarak düşünürsen bu hale gelmen çok normal. İnsanlar ne derlerse desinler bu bir hastalık değil. Tecavüz için kesinlikle doktora gitmelisin şuan hissettiğim şeye göre konuşuyorum bence sen tecavüze uğradığını düşünmemek için eşcinselliğe bu kadar kafayı takmışsın.. Bir nevi inkar ediyorsun yaşadığın şeyleri.. Sitede küfür etmemeye çalış bu arada, banlanabilirsin.
          ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

yani şu durumumda zevk ve yaşama sevinci arayışıma devam edersem sanırım bir sapkınlık gösterebilirim. böyle çok tuhaf bir durumdayım bende anlayamıyorum. düşünüyorum düşünmde sanki bir ses varmış gibi. bir kız sesiymiş gibi. sonra kendimi sıkıyorum o sesi erkek sesi yapmaya çalışıyorum saçma sapan bir alametlik durumdayım yaw bu ne biçim iş bende anlamadım gitti. kimsenin benim anlattıklarımın etkisinde kalmasını istemiyorum.

Yorum

Lacrymosa. kendimi diğer insanlardan ayrı bir mahlukat gibi görmeye başladım arkadaşım. herkes benden üstünmüş gibi bir hal içindeyim. psikolojik tedavi görüyorum ama ne birşeyle yüzleşmek istiyorum. nede kaçabileceğim bir durum kaldı. düşüncelerimde çatışmalar içindeyim

Yorum

İlaç kullanıyor musun? Eğer kullanıyorsan bence doktoruna bu hallerini anlat yeni bir ilaç yazsın.. Elimden bu kadar geliyor yardım konusunda gerçekten klasik şeyler de yazmak istemiyorum.

Yorum

evet ilaç tedavisi görüyorum 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum. 1 yıldır haplarla uyuyorum. sanki beynim ikiye bölündüde bi tarafı öyle diyor bi tarafı böyle diyor. ne güzel hayaller kuruyordum bu durumun adı müthiş ötesi bir korku. faaliyete dökmek istesem onu bile yapamam. bir güçsüzleşme bir acayiplik yaw hani birşey bilsemde söylesemde birileri bana yardım edebilse. böyle kötü bir durumdayım

Yorum

expedition ben evlenmek bir aile kurmak istiyorum. bu isteğimi yapacak derman hal birşey kalmadı. bu durumdan kurtuluşun bir yolu yokmudur

Yorum

mesela ben evlenmek aile kurmak istiyorum diyişimde gizli olan şey aslında, sevmek sevilmek istiyorum. ama korkuyorumda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozzee52 View Post
                        evet ilaç tedavisi görüyorum 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum. 1 yıldır haplarla uyuyorum. sanki beynim ikiye bölündüde bi tarafı öyle diyor bi tarafı böyle diyor. ne güzel hayaller kuruyordum bu durumun adı müthiş ötesi bir korku. faaliyete dökmek istesem onu bile yapamam. bir güçsüzleşme bir acayiplik yaw hani birşey bilsemde söylesemde birileri bana yardım edebilse. böyle kötü bir durumdayım
                        E sen psikiyatrına söylemiyor musun bu durumu? 1 yıldır kullandığın ilaç seni bu hale soktuysa yeni bir ilaç vermiyor mu o kişi?

Yorum

eşcinsel tipinde değil arkadaşım. bizim aile içi sıkıntılar büyük hergün tartışma kavga olur. babam beni bir kere alıpta konuşmuş adam değil. sevgiden biraz uzak büyüdük. başıma kötü birşeyler geldikçe sustum kimseyede birşey söylemedim. sabret boşver yaşa işte dedim hep. zaman geçti geldim bu hale. yani eşcinsel bir evlilik yapacağıma hiç evlenmiym ama güzel şeylere gitmeyede korkuyorum. sanki güzel olan herşeyden kaçıyor gibiyim. şöyle olur böyle olur gibi düşünceler düşünüp kaçış o kaçış kaçıyorum. eeee kaça kaça da insanda cesaret denen şeyde bitiyor. bir acayip duruma girdim korku yüzünden yaw

Yorum

Lacrymosa. ilacımın dozunu düşürdü ama korkularım benden uzak olsunda ben yerin toprağın altına gireyim bir edadayım psikoloğuma gitmeyi düşünüyorum bir iki güne gene ellerimde kasılmalar oluyordu önceleri. sanki değişime karşı koyuyordumda istemeye istemeye değişiyordum gibi gibi bende çözemiyorum aklım almıyor artık düşünmek istemiyorum

Yorum

anladım. o yola pek gitmedim. birazda günahlarım var dediğin gibi yapmak en güzeli olabilir. onuda deneyeyim. düzeleyim yaw insanım diyeyim. insanların içine karışabileyim şu korkularımın üstüne gidebileyim aciz olmayayım. sevebileyim yaw

Yorum

İşleniyor...
                              X