Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birileri ne durumda olduğumu ayrintili olarak açiklayabilirmi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

herşeyimi kaybetmeye çalışıyordum. sevgimi gururumu kibirimi benliğimi kendimi düşüren alçaltan bir sistem kurmuştum sanki. ama odama kapanıp ağlayışlarım beni rahatlatırdı. iyilik mi yapıyordum kötülükmü yapıyordum aklım almıyor. ama büyük bir öfke ile yapıyordum bunları bu öfkeden kurtulup bunu sevgiye çevireceğim. evet ben olabildiğim kadar kadın olacağım. iyilik yapacağım. ama asla eşcinselce davranmayacağım. doğru bir yolda ilerleyeceğim. kadınım demek sanırım, tavuk tüyü takarak tavuğum demek gibi bir durum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozzee52 View Post
      herşeyimi kaybetmeye çalışıyordum. sevgimi gururumu kibirimi benliğimi kendimi düşüren alçaltan bir sistem kurmuştum sanki. ama odama kapanıp ağlayışlarım beni rahatlatırdı. iyilik mi yapıyordum kötülükmü yapıyordum aklım almıyor. ama büyük bir öfke ile yapıyordum bunları bu öfkeden kurtulup bunu sevgiye çevireceğim. evet ben olabildiğim kadar kadın olacağım. iyilik yapacağım. ama asla eşcinselce davranmayacağım. doğru bir yolda ilerleyeceğim. kadınım demek sanırım, tavuk tüyü takarak tavuğum demek gibi bir durum.
      Sen erkeksen neden kendini kadin gibi görüyorsun bir yuva kurmak istiyorsun ama kadinlik tarafinmi daha agir yada sen bastirmaya mi calisiyorsun.Öncelikle ic aleminde bir temizleme yap erkek dogdum erkek olarak evliligimi yaparim de kendini hazirla.

Bazi erkekler biraz feminin oluyor yani erkek ama kadin gibi yumusak nazik konusmali kaba degil, ince ruhlu , bu erkeklerde erkek kadin degil ama feminin.Sen kendini ufakken basindan gecmis olaylar yüzünden kadin gibi hissetme.Bu yazilanlar klasik degildir.
      Last edited by Edebiyat26; 27-06-2013, 11:36 PM.

Yorum

bilmiyorum kardeş insan tek başına herşeye kafa tutunca böyle oluyor demekki.

Yorum

Forumda böyle a... koyımm deniliyor muydu. İlk defa senden duydum. Her tecavüze uğrayan tecavüzden zevk alacak yada cinsel yönelimini değiştirmek zorunda kalacak diye bir kaide yok ki dostum. Neden böyle bir endişe içindesin. Sen kendin gidip yapmadın bunu. Senin kontrolün dışında oldu. Tecavüze uğrayan herkes gay mi oluyor. İçinde erkeklere ilgi yoksa sıkıntı yok. Ayrıca küfür de etme.
          Orjinal yazı sahibi: ozzee52 View Post
          Ben 5-6 yaşlarimda iken tecavüze uğradim. 26 yaşima geldim. Bir arkadaşim sen gaysin dedi kendimi odama kapattim. Kaça kaça kaçacak yer kalmadi. Neredeyse ben erkeğim değil kadinim diyeceğim. Zihnimdeki düşüncelerim hep çatişmali. Bir düşünceme yine kendim karşit bir düşünce oluşturuyorum. Ve doğruluğunu anlamaya çalişiyorum. Arkamda bir aci mi diym bir uyuşukluk hissi gibi bir histe uyaniyor. Ne bok yiyeceğimi şaşirdim. Ben gay olmak istemiyorum. Ama işin garip ve tuhaf tarafi istemediğim halde genede istiyormuyum diye bir emin olma içindeyim. Eminlik kesinlik olsun isteği içindeyim.
          Bir garip haldeyim lütfen biri durumumu açiklasin ne bok yiyeyim neredeyse kariyim amina koyim diye bağiracam. (psikiyatrik tedavi aliyorum)

Yorum

Kardeşim Eşcinsel Belirtileri Buyur Bak Bunlar sende varsa Eşcinselsin demektir..

EŞCİNSELLİĞİN İLK BELİRTİLERİ
            Çocukluk yıllarında biyolojik cinsiyete uygun olmayan davranışlar ve diğer aynı cins çocuklarla ya*şanan problemlerin birlikte görülmesi eşcinselliğin ilk belirtileri olarak kabul edil*mektedir. Aynı cinse çocuklar tarafından dışlanma ve kişinin kendi cinsi*yetinden alacağı kuvvetten mahrum kalması, aynı cinsin ero*tikleştirilmesine neden olabilir. Sıklıkla rastlanan, teşhircilik ya da aşırı tutuk davranışlarla kendini gösteren bir bedene yaban*cılaşma süreci söz konusudur. Ayrıca kişisel güç duyumunda eksiklik yaşanır. Sonuçta, örselenmiş cinsiyet kimliğini onar*ma dürtüsü olarak eşcinsellik gelişebilir.
            Erkeklerde eşcinselliğin ilk belirtileri şunlardır;
            —hakkını savunmada ve kendini ortaya koyma da zorlanma,
            —bağımlılığın ve öfkenin cinselleştirilmesi,
            —aynı cinsten savunmacı bir tutumla kopma,
            —aynı cinsle erotik olmayan arkadaşlık ilişki*lerinde zorluk yaşama,
            —sözle arkadan vurma,
            —kendini bir sporcu olarak hayal edememe,
            —fiziksel aktivitelerden ve spor oyunlarından nefret etme,
            —macera ve spor hikâyeleri okumakta sıkılma veya okumama,
            —5–12 yaşları arasında anneye, bü*yük anneye, teyzeye ya da ablaya yakın durma,
            —yaşıtı olan diğer erkek çocukların karşısında korkak ve ihtiyatlı olma,
            —erkek oyunları yerine kız oyunlarını tercih etme,
            —tehlikeli görünen yırtıcı oyunlar oynamakta olan akranlarını dışarı*dan izleme yani bir nevi “mutfak penceresi çocuğu” haline gelme,
            —bir köşeye çekilme ve sosyal olarak yalnız kalma eğiliminde olma,
            —diğer erkek ço*cukların rekabet içeren oyunlarına katılmama,
            —erkek çocukların oyun ve etkinliklerine karşı rahatsızlık duyma,
            —bebeklerle oynama,
            —kızlarla birlikte olmaya eğilim,
            —kız kıyafetleri giymeden hoşlanma,
            —yetişkin erkek*lerden ziyade yetişkin kadınların refakatinde olmayı tercih et*me,
            —kızlar yerine erkeklere cinsel ilgi gösterme,
            —diğer çocuklar tarafından “nonoş” lakabının takılması,
            —etrafındakiler tarafından kız gibi bir çocuk şeklinde algılanma,
            —erkek akranla*rına karşı kendini pasif ve zayıf olarak algılama,
            —kavga dövüşten kaçınma,
            —incinmekten ve yaralanmaktan korkma,
            —çekingen davranma,
            —çok kitap okuma,
            —kırılgan ve hassas bir yapıda olma,
            —utangaçlık veya teşhircilik,
            —aşın derecede duygusal olma,
            —yapayalnız hissetme,
            —kadınsı olma,
            —girişken olmada zorlanma,
            —kendini bir erkek olarak eksik ve yetersiz görme duygusu,
            —erkek çocuklar yerine kız çocuklarla oynama,
            —çocuklukta daha narin ve beceriksiz olma,
            —kendini hayal kırıklıkları içinde, mutsuz ve reddedilmiş olarak hissetme,
            —öfkeyi açığa vurma ve sosyal or*tamlarda kendini ortaya koymada tutukluk yaşama,
            —saldırganlık içeren davranışlardan kaçınma eğiliminde olma, vb.
            Eşcinselliğin öngörül*mesinde, çocukluk yıllarındaki erkeksi davranışların eksikliğinin görülmesi, kadınsı özelliklerin varlığından bile daha güçlü bir belirleyicidir. Eğer ebeveynler kadınsı davra*nışları tasvip etmediklerini aktif bir şekilde göstermezlerse tarafsız tutumları, çocuk tarafından göz yummak olarak yorumlanabilir. Hatta anne, çocukla olan iletişiminde bilinçli veya bilinçsiz düzeyde, kadınsı davranış beklentisini bir şekilde çocuğuna aktarabilir.

Yorum

İşleniyor...
            X