Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PAXIL ilaci

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• PAXIL ilaci

6 gun yarim yarim yuttum. Bugun 7. gunum ve tam yuttum lakin kalp carpintim var ve de mide bulantim. Mide bulantisi asiri degil fakat kalbim kut kut atiyor. DAN DAN DAN DAN seklinde cok guclu atmiyor tabiki ama carpinti var. Hizli atiyor yani elimi kalbime goturmeden anlayabiliyorum.

Ilaci birakmali miyim? Kalp carpintisi gecici mi? Yarin tekrar tam yutacak miyim, bilgili arkadaslar cevap verirse guzel olur.

geçici bende paxil kullandım ilk yarım sonra tam aldım ilk yarım aldığım zaman başım dönüyordu ayağa kalkamıyordum sürekli yatıyordum 2 hafta sonra geçti yavaş yavaş

Yorum

Kalp carpintisi gecici degil mi, tam kullanmaya devam etmeliyim?
      Mide bulantisina dayaniliyor da kalp icin insan tedirgin oluyor? Ilacin yaygin yan etkilerinde de yazmiyor kalp carpintisi..........tedirginim suan.

Yorum

kaygılanma hemen bende çok kötü olmuştum hatta ölüyorum falan sandım ben ayağa kalktığım an başım dönüyodu yürüyemiyordum kalp çarpıntısı mide bulantısı titreme bile oldu ama sonra geçti devam et tabiki ama ben istemiyorum dersen yarın git dokturuna söyle durumunu ama oda ilk içtiğinde olabilir diyicek

Yorum

Kalp carpintisi, yaygin yan etkilerde yazmiyor. Benim basim pek donmuyor. Yarim siddetli mide bulantisi ve kalp carpintisi var. Kalp carpintisi ciddi bir yan etken mi yoksa gececek mi baska kisilerde cevap verirse sevinirim.

Yorum

sana bi paxil verip yolladımı doktor yokmu yanına xanax rivotril

Yorum

Neden XANAX vermeli ki? Benim sikayetlerime gore Paxil ilacini uygun gordu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pooooo View Post
                Neden XANAX vermeli ki? Benim sikayetlerime gore Paxil ilacini uygun gordu.

şikayetin nedir anksiyete felan mı yaş kaç ayrıca

Yorum

Yasim 20. Sosyal anksiyete bozuklugu ve obsesif kompulsif kisilik bozuklugu var. Neden sordun?

Yorum

bu yasda aldıgın teşhislere guven olmaz

Yorum

anladın mı ?

Yorum

Teshisler dogru merak etme.
                        Doktordan gerekli durumlarda kullanmam icin XANAX istesem verir mi acaba? Bu ilaci cok zor mu veriyorlar yoksa?

Yorum

Yukari.......

Yorum

nerden biliyon doğru oldugunu kaç kere gittin doktora aşşağı yukarı bir 25 yastan önce belli olmaz

Yorum

Salak salak konusma.
                              Kisi kendini bilmiyor mu?
                              Bilge insan baskalarini, akilli insan da kendini bilir.
                              Herkes senin gibi degil. Ben kendimi biliyorum, sen merak etmeyesin.

Yorum

İşleniyor...
                              X