Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobililer Bayramda neler yapmayı planlıyorsunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobililer Bayramda neler yapmayı planlıyorsunuz?

Arkadaşlar bayram yaklaşıyor ne gibi sosyal etkinlik planlarınız var?

yaz tatili içerisinde olacağı için, pek bir fark yaşamayacağım. belki babam köye götürmek isteyebilir ama babaannemi sevmediğim için gitmeyeceğim. anneanneme gitmeye de izin vermiyorlar kavgalılar.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post
      yaz tatili içerisinde olacağı için, pek bir fark yaşamayacağım. belki babam köye götürmek isteyebilir ama babaannemi sevmediğim için gitmeyeceğim. anneanneme gitmeye de izin vermiyorlar kavgalılar.
      babannen sana küçümser gibi davranıyormu
      mesela sende "bu hasta çocukta nereden geldi bizim sülalemize" gibi düşünceler oluşturuyormu
      niye anneanneni tercih ediyorsun

Orjinal yazı sahibi: Efsun
      bayramda istanbula gidicem nasipse.
      Kuzenlerimle bolca gezmeyi planlıyoruz.umarm sosyal fobim rahat verir
      Ben kuzenlerimle eskiden çok iyi anlaşırdım ama yaş ilerledikçe hiçbirini görmemeye başladım artık hiçbirinden haberim bile yok

Yorum

Bayramın birinci günü Ankara'ya dönüp babamı getireceğim, Arife günü diyalize gireceği için yola , uçağa otobüse dayanamaz.. 1. bayram arabayla onu İstanbul a getireceğim , bayramı onlarla geçireceğim, bayram sonu basar dönerim, tatilim bitiyor çünkü.. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi. Benim sosyal fobim yok ama bazen tek laf etmem günlerce , içimden konuşmak da gelmez.. Bu da başka bir hikaye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: govinda View Post
          Bayramın birinci günü Ankara'ya dönüp babamı getireceğim, Arife günü diyalize gireceği için yola , uçağa otobüse dayanamaz.. 1. bayram arabayla onu İstanbul a getireceğim , bayramı onlarla geçireceğim, bayram sonu basar dönerim, tatilim bitiyor çünkü.. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi. Benim sosyal fobim yok ama bazen tek laf etmem günlerce , içimden konuşmak da gelmez.. Bu da başka bir hikaye
          govinda Allah sana baba acısı vermiş ama bunu rahat atlatmak içinde güç ve zekada vermiş
          bizlerde sosyal fobi olduğu için bizimde hayatımız hep acılarla geçiyor
          bayramda kendi katıma kapanıp bayramın bitmesini beklicem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
            babannen sana küçümser gibi davranıyormu
            mesela sende "bu hasta çocukta nereden geldi bizim sülalemize" gibi düşünceler oluşturuyormu
            niye anneanneni tercih ediyorsun
            babaannem beni pek sevmiyor. hasta olduğum için değil, aileden dolayı. annemi de pek sevmez. diğer torunlarını daha çok sever. halbuki onun ilk torunu benim. ama harçlık filan vermez, ilgilenmez. hep diğer torunlarını sever. anneannem ise tam tersi. benim için canını bile verir.
            ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
            18.12.2012 - 2015
            ©

Yorum

paxil almak istiyorum bi faydası varmı

Yorum

Bayramı evde geçirecem yine.

Yorum

Bir aksilik olmazsa 1 haftalık bi tatil yapıcam
                  ....

Yorum

5 senedir bayram fobisi yasadım bunu fazlasıyla çikartacagim

Yorum

oturup durucam

Yorum

2 gün çalışcaz bildiğim kadarıyla 3 gün tatil olcak heralde uyumak planım
                        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

büyük ihtimal 1-2 günleri çalışçam zaten hafta sonu tatil bu sebeple bayramıda yemiş bulunucaz Sf değilim ama çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamam mı

Yorum

genellikle inş. evde olucam dinlenicem he birde iş yerinde nöbet durumu olabilir belki 1-2 gün nöbet tutabilirim...
                            Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Bayramın 2. ve 3. günleri çalışacam, iyi gelicektir evde daha kötü oluyorum

bugün mezarcıda iyi iş yapar

Yorum

İşleniyor...
                              X