Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ölemiyorum kardeşim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ölemiyorum kardeşim

16 senedir sf hastasıyım sonra yoğun anksiyete obsesif psikosomatik hastası oldum mideyi kanattım kullanmadığım ilaç kalmadı bütün ilaçları biliyorum Reprezantlara taş çıkartırım hastalığımdan dolayı 7 sene dışarı çıkamadım.çıkmaya yeltendiğimde hep ilaç ve alkolle dışarı çıktım.33 yaşındayım daha hiç işim olmadı.3yıl önce 80 tane yeşilleri çaktım 10 bira içtim tüpü ağzıma dayadım bileğimi kestim 1 hafta komada kaldım ölmedim.geçenlerde snorkel ve palet taktım denize girdim iyice açıldım 4-5 kere dalarak denizin dibindeki taşlara ayağıma bağladım en büyük hatam paletleri çıkarmak oldu palet su yüzüne çıkınca oralarda zıpkınla dalan bir kişi paletleri görmüş onun için gelmiş bana hastanede öyle söyledi.kendisinin profesyonel olduğunu yanında bıçak bulunduğunu ipleri onunla kestiğini söyledi bizede şanstan profesyonel denk geldi beni kıyıya çıkarttı bilinçim kapalı o sırada sahilde doktor varmış suni teneffüs ve kalp masajı yaptı yine hastane yine kurtulduk.ya kendimden utanıyorum bir intaharı bile beceremiyorum doktorlar ve polisler pis pis bakmaya başladılar.bakalım şu an psikiyatri servisinde yatıyorum.hastaneden çıkınca psikoloğa gidicem bu sefer kendimi şartladım iyileşmeye. yine bir .. olmassa bu sefer boş şırıngayı damara vurmak,şah damarı kesmek ve 10 kattan atlamak olucak.bu seferde ölmemsem kendimi mehdi ilan edicem.polis ve savcılarla kanki olduk ifade vere vere.

Masallah intiharla ilgili ogrenmedigin ve denemedigin bir sey kalmamis hemen hemen, ama "oldurmeyen Alllah oldurmuyor" u ogrenememissin. Saka bir yana yazdiklarina cok uzuldum, ailen yok mu sana destek verecek diyecegim otuzuc yasina kadar hic calismadan yasayabildigine gore var. Lutfen bir kez daha deneme artik, eminim en az senin kadar onlarinda canlari yaniyodur seni bu halde gormekten, onlara tutun ve paylas derdini. O yazdigin yontemleri de deneme, olemeyip sakat da kalabilirsin,o zaman yasam kat kat zorlasir hic cekilmez bir hal alir. Iyilesmek icin cabala, hemen pes etme, en azindan intihar etmede gosterdigin kadar istikrar goster iyilesmek icin de. Umarim iyi bir psikolog bulur, en kisa zamanda sagligina kavusursun.

Yorum

sen seçilmiş kişisin.
      ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
      18.12.2012 - 2015
      ©

Yorum

Bu kadar da olmaz ya gerçekden sallıyorsun yada Allah'ın sevdiği bir kulsun bunları görmezden gelme Allah'a dönmelisin yoksa halin kötü
        ....

Yorum

demek ki ölmemen gerekiyo bi de yaşamayı dene bence

Yorum

nası geçiniyosun palet snorkel kullanmayı biliyosun alkoliksin muhtemelen ne zevkü sefaların vardır sölemedigin zengin çocusun. ne ki bu yani sosyel fobi küçük kız çocukları gibi bi kendine gel 2 rekat namaz kıl bi tövbe et ondan sonrada işini Allaha ısmarla ve kimseye bişey söleme sadece dua et (derdini 3 kereden fazla başkasına söliyen sabretmemiş sayılır ve o derten kurtulamaz ) bak bir yıl sürmeden neler olucak azın açık kalır hiç bişey sonsuza kadar sürmez tabiatın kanunu böle canlı cansız hiç bir varlıgın 1 saniyesi öncekiylen aynı deyildir.
            ya kemalden zevale ,ya zevalden kemale sürekli bi deyişim içindedir . Allah kendi dinine zeval getirmiş ki daha yeni yeni toparlanıyo senmi ayrılıcaksın bu tabiat kanunundan adam ol biraz

Yorum

sırtında mehdi mühürü yoksa kimseyi inandıramazsın kardeşim

Yorum

mail adresini ver sana bi video gönderim seyret beyenirsen bi çok konferanslarıda seredersinnasibin varsa kurtulursun

Yorum

biraz olumlu düşünmeye başlıyacam başka çare yok
                  Last edited by cakal09930; 15-08-2013, 11:56 PM.

Yorum

İşleniyor...
                  X