Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobi arkadaşı arıyorum.

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobi arkadaşı arıyorum.

Merhabalar. Ankarada oturuyorum 17yaşındayım ve adım Eren. Benim yaş civarımda 16-17-18 yaşındaki kız veya erkek farketmez Sosyal fobiyi birlikde yeniceğimiz arkadaşlar arıyorum.Birlikde konusacağımız çılgınlıklar yapacağımız , korkularımızın üstüne giderek bu illeti yenmek istiyorum. Eğer sizde benim gibi kararlıysanız ve ankarada oturuyorsanız özel mesaj yollayın.

neredesin?

Yorum

Kabul edersen ben varım. 22 yaşındayım ama lise öğrencisi gibi gösteriyorum

Yorum

Arkadaşlar benden size tavsiye, siteden birileriyle gerçek hayatta görüşmeyin bence. Hırlısı var hırsızı var. Adam arkadaş olalım der sömürür (sizi tenzih ederim genel konuşuyorum), sonuçta ortada bir psikolojik sorun var ve burada söz beyan olarak geçiyor. İnsan her türlü yalanı söyler. KAderdaş aramayın kendinize. Her acı bireyseldir. Yazışın, çizişin, ne bilim arkadaşlık sitelerine girin buluşun ama ben bu siteden yüzleşmenizi tavsiye etmiyorum.

Yorum

Site tecrübem yok benim. Hayat tecrübem sadece. Siteden kimseyle buluşmadım. Sen ne gibi sıkıntılar yaşadın. Bir bayan olarak, bir erkekle tanıştığında umumiyetle vaadedilen arkadaşlıktan ziyade erkeğin başka emelleri oluyor. bu alışıldık bir durum. Erkeklerin doğası bu.
          Orjinal yazı sahibi: Efsun
          bu konuda tecrübeli biri olarak hemfikirim seninle

Yorum

İşleniyor...
          X