Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[Sosyal Fobililer] Konuşacak konular bulmakta zorlanıyor musunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• [Sosyal Fobililer] Konuşacak konular bulmakta zorlanıyor musunuz?

Benim insanların içinde çoğu zaman aklıma konuşacak bir konu gelmiyor beynim duruyor bir anda sanki, insanlar nasıl susmadan saatlerce bıdı bıdı bıdı bıdı konuşabiliyorlar nereden buluyorlar o kadar konuyu anlamıyorum ki. Sosyal fobili olmasaydım bile ben o kadar konuşamazdım herhalde. Ama sosyal fobi yüzünden sessizim, peki sizde nasıl bu durum? Sizce bütün sosyal fobili insanlar sessiz mi olur?
    --------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

--------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

kaygidan kaynaklanan bir durum. kaygıların olduğu için konuşmaktan cekiniyorsun. böylece konuşacak bir şey bulamıyorum diyorsun. kaygısız rahat olsaydın sen de diğer insanlar gibi konusabilirdin. temel sorun kaygı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
      kaygidan kaynaklanan bir durum. kaygıların olduğu için konuşmaktan cekiniyorsun. böylece konuşacak bir şey bulamıyorum diyorsun. kaygısız rahat olsaydın sen de diğer insanlar gibi konusabilirdin. temel sorun kaygı.
      Bu da olabilir bak doğru diyorsun. Bir de sosyal fobi bizi fazlaca asosyal yapınca hayatımızın çoğu hapis hayatı gibi olunca belki pek birşey yaşamadığımızdan anlatacak fazla birşeyimiz olmuyor zaten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SFyiYENCEM View Post
        Bu da olabilir bak doğru diyorsun. Bir de sosyal fobi bizi fazlaca asosyal yapınca hayatımızın çoğu hapis hayatı gibi olunca belki pek birşey yaşamadığımızdan anlatacak fazla birşeyimiz olmuyor zaten.
        evet o da var.

Yorum

Sorularımı ve konularımı cevaplamayan sosyal fobili insan kalmasın lütfen, herkes cevaplasın.

Yorum

bunun yuzunden bı kız arkadasım bıle yok hayat bana kusmus arkadaslarım kıkıkıkı gulerken ben sadece bakıyorum kafayı yemek uzereyım :RpS_cursing:

Yorum

İşleniyor...
            X