Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kasimda askerim sf depresyon intihar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: miskin ruh hastası View Post
    aynen katılıyorum bu dediklerine. içimden geçenleri yazmışsın
    insanlardaki temel durum bu aslında yananlar ben yandım diyor sizde yanın yakanlar eşine kuafor lazım vatan hizmeti adı altında ismini vermeyeyim suanda tutuklu bazılarının eslerine kuaforluk yapan bir er'in albaylar tarafından evladım yavrum diye korunup kollandığı ve özel çarşı izinleri verlip imtiyazlar sağlandığı.. ortaya çıkıyor yani ortada ve işin temelinde kutsal bir görevi suistimal eden insanlar zümresi var.. aşşağlık psikolojisindeki insanlar dediğim gibi ben yandım sizde yanın.. bunlar eğer öyle demese bu duruma nasıl çözüm buluruz bizden sonrakiler yanmasın dese bu pislikler bir bir temiznecek.. kutsallıktan cıkmıs artık olay komutan eslerinin kuaförlügüne düsmüs anlayabiliyormuyum sonra askerlikten kaçıor amanda yapınca haydi yigitsin haydi aslansın.. ee gazı veren adamlara bakıyorsun bir sekilde cocukları bi rapor bi düzen askere gitmemis yok gemi adamı yok bilmem ne adamı yok bedelli.. kimi ayrıcalıklı mesleklere giriyor askerlik yapmıyor asker ihtiyacı çarka giren bizim gibilere oluyor vurun kahpeye ne diyim !! eşşek olana semer vuran çok olurmuş.. ama sanmasınlar allah bi haber yaptıklarından zalimlere müddet verir.. sonra başlarına geçirir bu dünyayı geç sonsuz hayatlarını yakıyorlar günahlarımızı döküyorlar... varsın olsun !

Yorum

boşver gitme askere

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
        Seni önce RDM ye gönderirler abicim ama ordan rapor çıkmaz. Yani kasa kasa yapacaksın askerliği, zaten orada eğitirler seni Komutanın karşısında dellenmeye cesaretin olmaz merak etme adamı kuzuya çeviriyolar. Benim peder Albay , umarım onun gibi karakterli komutana düşmezsin
        neyse
        kardeşim silah verilmiyormu erlere ? e hadi cinnet geçirdim ben ne cesaretinden bahsediyosun genelkurmaybaşkanı olsa ne yazar ? ben burda kendimi asmaktan bahsediyorum komik birşy anlattıgımı sanmıyorum gülüyorsun .. tabi tuzun kuru olabilir tarafın belli .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
          boşver gitme askere
          gel bunu aileme anlat. türkiyede askerlik hayatın önünde ayı kapanı o kapana basmadan hayata atılamıyosun bildiğin gibi .

Yorum

üni okuyormusun bilmiyorum ama üniye asılıp bitirmeye çalış bnce, böyleclkle 6 aya düşürebilirsin askerliğini...
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
              neyse
              kardeşim silah verilmiyormu erlere ? e hadi cinnet geçirdim ben ne cesaretinden bahsediyosun genelkurmaybaşkanı olsa ne yazar ? ben burda kendimi asmaktan bahsediyorum komik birşy anlattıgımı sanmıyorum gülüyorsun .. tabi tuzun kuru olabilir tarafın belli .
              abi RDM liklere silah vermezler , sana silah vermezler yani tuvalet temizlersin, izmarit toplarsın, bulaşık yıkarsın falan...
              ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
                üni okuyormusun bilmiyorum ama üniye asılıp bitirmeye çalış bnce, böyleclkle 6 aya düşürebilirsin askerliğini...
                aile baskısı var biran önce hayatını eline al diyorlar konuda da belirttiğim üzere 1 sene kaybetsem ailem yaşlı zaten içime dert olur söylediklerini yapmaya calısıyorum ölmeden önce görsünler ne göreceklerse.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                  abi RDM liklere silah vermezler , sana silah vermezler yani tuvalet temizlersin, izmarit toplarsın, bulaşık yıkarsın falan...

rdmli felan derler 15 ay maskara oluruz komutan kısmısına.. rdmli gel buraya.. rdmli git suraya.. yok ben usul usul geçiririm cinnetimi ben kafaya koydum sorun tek benmi yoksa sebebim olanlardamı beraber götüreceğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kürdankollar View Post
                    rdmli felan derler 15 ay maskara oluruz komutan kısmısına.. rdmli gel buraya.. rdmli git suraya.. yok ben usul usul geçiririm cinnetimi ben kafaya koydum sorun tek benmi yoksa sebebim olanlardamı beraber götüreceğim
                    bak hayali bile akıllandırdı gerçeği olunca zıpkın gibi olursun abi bu işin kaçarı yok, şizofrenler bile ..ke yaptırıyolar , askerden döndükten sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. ben ünv bitirmeyi sırf bu askerlik yüzünden kafaya koydum. takma kardeşim kafana git aslanlar gibi yap dön, bulaşma kimseye kendini doldurma orası akıl karı değil. neyse Allah kolaylık versin hayırlı tezkereler.
                    ........

Yorum

rdmnin bi numarası yok. rdmden cekinme deli gozuyle bakmazlar. rdm oldugun icin daha agır is verebilirler nobet tutmayacagın icin. diger askerlerden tek farkın nobet tutmamak olur o kadar. yani eger hakkari cukurcanın bi dagıına dusmezsen yani tehlikeli bir bolgeye dusmezsen rdm olmazsın ve olma da zaten ki cunku pek bi fark yok. ama tehlikeli bi yere dusersen rdm olabilirsin. nobet tutmamak icin catısmaya girmemek icin. ama su da var kim takar ki mal gibi ulke. tehlikeli bi yere dusersin rdm olmana ragmen sana silah verip nobet bile tutturabilirler. askeriyedeki gorevlilerin buyuk cogunlugu mal cunku.

Yorum

destekleriniz için teşekkürler özellikle kedi sana teşekkürler. ilk atışımı senin için yapacağım askerde ran rankq sol gözümü kısamıyorum yanlız o.O

Yorum

mumkunse benim için olmasın. ben silahlardan nefret eden biriyim. mlsf erkek cinsi farkındalık seviyesine ulasmamıssa silahı bi b.k sanıyor ates etmekten nefret etmiyor. yazık.

Yorum

Ha şimdi gitmişsin, ha başka zaman, sonuçta mecburen askerlik yapacaksın, sen ne kadar kaçarsan kaç, ne yaparsan yap, istersen 50 yaşına gel onlar seni bi şekilde bulur askere alırlar, eğer işin gücün yoksa şimdi yap kurtul, daha ne istiyorsun.....

Yorum

Ha eğer ciddi psikolojik sorunların varsa, git bakırköyden heyet raporu al, o zaman yapmazsın, istesen de almazlar..........

Yorum

Askeri muaynede psikolojik sorunun olduğunu söyle ve doktor raporu al

Yorum

İşleniyor...
                                X