Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxil kullananlar bir bakabilir misiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxil kullananlar bir bakabilir misiniz?

Şimdi doktor paxil yazdı ama ilk 1 hafta günde 1x1/2 sonra ki haftalar da 1x1 almam gerekiyormuş ama bir tablet 20 mg yani ilk 1 hafta günde 10 mg almam lazım burdan anladığım kadarıyla. İkiye mi bölmem gerek kullanırken ilk 1 hafta?
    --------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

--------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

ya ikiye boleceksin ya da paxil merkezini arayıp 10luk yapın cıkmazda kaldım diyeceksin.

Yorum

eşdeğeri paxera 10 mg var. ikiye bölmek zahmetli geliyorsa!
      ben uzun bir süredir paxil ya da eşdeğeri paxera kullanıyorum.
      kadınlarda nasıl bilmiyorum ama erkekleri neredeyse hadım ediyor!
      kısırlaştırılmış kedi gibi çok sakin oluyorsun!
      ben öfke kontrolü için kullanıyorum. gerçekten de bendeki öfkeyi tamamen sıfırlıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
        ya ikiye boleceksin ya da paxil merkezini arayıp 10luk yapın cıkmazda kaldım diyeceksin.
        Aradım paxil merkezini 10luk üretin benim için adamı deli etmeyin dedim tamam sakin olun hemen üretiyoruz senin için dediler ama 1 hafta sonra gelecekmiş. Sonra ben de bana zaten bu hafta lazım onluklar dedim azarladım kapattım. İkiye bölüp içerim o zaman ben de ne yapim :54:

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
        eşdeğeri paxera 10 mg var. ikiye bölmek zahmetli geliyorsa!
        ben uzun bir süredir paxil ya da eşdeğeri paxera kullanıyorum.
        kadınlarda nasıl bilmiyorum ama erkekleri neredeyse hadım ediyor!
        kısırlaştırılmış kedi gibi çok sakin oluyorsun!
        ben öfke kontrolü için kullanıyorum. gerçekten de bendeki öfkeyi tamamen sıfırlıyor.
        Teşekkür ettim bilgilendirme için ))) Cinsel isteği azaltıyor mu yani kullandığımız zamanlar?

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

Yorum

İşleniyor...
        X