Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[Sosyal Fobililer] Alkollüyken nasıl oluyorsunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• [Sosyal Fobililer] Alkollüyken nasıl oluyorsunuz?

Daha önce alkol kullanmış olan sosyal fobili arkadaşlara gelsin bu soru.

Alkollü iken neler hissediyorsunuz? Benim özgüvenli olabildiğim tek andır alkollü olduğum anlar, mutlu ve çok rahat oluyorum alkollüyken. Ama ne yazık ki hem geçici bir özgüven sağlıyor hem de zararlı, pek işe yaramayacak bir çözüm bizler için.
    --------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

--------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Antidepresanlar sanki çok farklı

Sosyal fobi diye birşey yok herkezin kişiliği farklı, bunlarda bizim farkımız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
      Antidepresanlar sanki çok farklı

Sosyal fobi diye birşey yok herkezin kişiliği farklı, bunlarda bizim farkımız
      Bende foruma takılmaya başladığımdan beri buna inanmaya başladım...sf şöyle bişey sanki birinin sesi güzel şarkı söylüyo ben söylemiyom yetenek gibi bişey sanki
      Bakalım hangi gün; eee ne olcak böyle demiycem

Yorum

anlık kazanç veya çöküşten fazlasını ifade etmez alkol. günü neşeli noktalayanlar niçin fevkalade bir taçlandırmadır. aksi yönden gelenler için ide kesin mağlubiyet.

bokunu çıkarmadan içenlere ise tesiri olmaz. klasik bir alışkanlıktır.

Yorum

Alkol sosyal fobili olan yada olmayan herkesi rahatlatır. Özellikle hayatta gergin olan kişiler için (sosyal fobi- anksiyete - vb.) alkol birebirdir. özellikle sosyal fobililer ve anksiyete magdurları bu durumdan kurtulmak için alkole yönelirler. tabiki geçici bir yöntemdir. etkisi geçecektir. bunun yerine sosyal fobi ile daha kalıcı çözümlere yönelmek gerekiyor.

Yorum

İşleniyor...
          X