Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[Sosyal Fobililer] Dans etmek mi daha zor konuşmak mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

konuşmak daha zor sanırım=) sosyal fobisi olmayan insanlar bile topluluk önünde konuşmadan önce defalarca prova yapıyorlar ama gene nafile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kelebek41 View Post
      konuşmak daha zor sanırım=) sosyal fobisi olmayan insanlar bile topluluk önünde konuşmadan önce defalarca prova yapıyorlar ama gene nafile
      Peki ikisini de denedin mi hangisi daha zordu senin için? Bazen de sosyal fobisi olmayan insanlar toplum içinde konuşabilmelerine rağmen dans etmeye yanaşmıyorlar.
      --------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

--------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SFyiYENCEM View Post
        Peki ikisini de denedin mi hangisi daha zordu senin için? Bazen de sosyal fobisi olmayan insanlar toplum içinde konuşabilmelerine rağmen dans etmeye yanaşmıyorlar.
        benim sosyal fobim yok ben ikisinide yaparım. ama konuşma daha zordur prova bilgi gerektirir bence ön hazırlık falan.d dans ortaya çık sallansanda olur

Yorum

Konuşmak daha zor benım için.

Yorum

İşleniyor...
          X