Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[Sosyal Fobililer] Kurtulursanız ne yapacaksınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

kız arkadaş bulurdum
    HAYAT HARCARIM LAN SENİ...

Yorum

kendi sünnet düğünümde uyumuştum...nikahımda çekinmem düğün dağılana kadar oynardım
      Bakalım hangi gün; eee ne olcak böyle demiycem

Yorum

Hedeflerime emin adımlarla gideceğim. Normal bir insan olacağım daha ötesi var mı? Yaşadığımı anlayacağım. Bence sosyal fobililer büyük bir cevher taşıyor içlerinde. Çünkü yalnızlığa alışıp derin düşüncelerle baş başa kalıyorlar . İnsanların daha iyi analiz edebiliyorlar. İçlerinde saklı hayalleri, yetenekleri, hedefleri var ama onları bulamıyorlar. Çünkü bu lanet olası hastalığı yenmek için ilk önce kendilerini aşmaları gerektiğini biliyorlar.

Yorum

kız arkadas yapacam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Don't Worry View Post
            kendi sünnet düğünümde uyumuştum...nikahımda çekinmem düğün dağılana kadar oynardım
            ben sünnetim de kaçmıştım; bana göre oldukça cesursun
            Hayat yaşayanlarındır !!!

Yorum

Göbek atardım ancak insanlar o kadar bencil ve kibir dolu olmuşlar ki insan sosyal fobili kalsın, hiç düzelmesin istiyor. :RpS_laugh:
              "Ok ancak geri çekerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, seni daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir."

Yorum

öncelikle biraz çalışıp iş deneyimi nasılmış onu öğrenicem daha sonra severek bırakığım üniversiteme devam edicem daha sonra sevdiğim ama bi türlü konuşamadığım kıza açılıcam kısacası hayatım düzelicek ama bunlar hayalden ibaret dünyanın en zor şeyidir sf li olmak bunun yerine kanser olmayı tercih ederim en azından ya düzeliceksin ya ölceksin bu lanet sf de ne olduğu da belli değil

Yorum

sosyal fobiden bir gün olur da kurtulursam :P hayatımın her yönden değişeceği kesin bişey. herşeyden önce yaşamaya başlayacağım kendimi/yeteneklerimi geliştirebileceğim bir iş, kafa dengi birkaç arkadaş...felan. katılmayı çook istememe rağmen, evden bile çıkamadığım için dahil olamadığım sosyal/kültürel/sanatsal etkinliklere, kurslara katılırım. belki evlenirim bile
                  onun haricinde -en azından- çevremdeki sosyal fobilileri tespit edip, onlarla vakit geçirip çaktırmadan bunu aşmalarına yardımcı olucam
                  ama kendimden umudum yok ki, lanetli miyim neyim

Yorum

İşleniyor...
                  X