Duyuru

Collapse
No announcement yet.

[Sosyal Fobililer] Kurtulursanız ne yapacaksınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SFyiYENCEM
    adlı üyemiz [Sosyal Fobililer] Kurtulursanız ne yapacaksınız? konusunu başlattı

[Sosyal Fobililer] Kurtulursanız ne yapacaksınız?

Diyelim ki sosyal fobiden kurtuldunuz birgün [inşallah] ne yapacaksınız kurtulduğunuzda? Planlarınız var mı? Hayatınız değişecek mi?

• pinarelf
    replied
    sosyal fobiden bir gün olur da kurtulursam :P hayatımın her yönden değişeceği kesin bişey. herşeyden önce yaşamaya başlayacağım kendimi/yeteneklerimi geliştirebileceğim bir iş, kafa dengi birkaç arkadaş...felan. katılmayı çook istememe rağmen, evden bile çıkamadığım için dahil olamadığım sosyal/kültürel/sanatsal etkinliklere, kurslara katılırım. belki evlenirim bile
    onun haricinde -en azından- çevremdeki sosyal fobilileri tespit edip, onlarla vakit geçirip çaktırmadan bunu aşmalarına yardımcı olucam
    ama kendimden umudum yok ki, lanetli miyim neyim

Leave a comment:

• ldnzz
    replied
    öncelikle biraz çalışıp iş deneyimi nasılmış onu öğrenicem daha sonra severek bırakığım üniversiteme devam edicem daha sonra sevdiğim ama bi türlü konuşamadığım kıza açılıcam kısacası hayatım düzelicek ama bunlar hayalden ibaret dünyanın en zor şeyidir sf li olmak bunun yerine kanser olmayı tercih ederim en azından ya düzeliceksin ya ölceksin bu lanet sf de ne olduğu da belli değil

Leave a comment:

• StatikElektrik
    replied
    Göbek atardım ancak insanlar o kadar bencil ve kibir dolu olmuşlar ki insan sosyal fobili kalsın, hiç düzelmesin istiyor. :RpS_laugh:

Leave a comment:

• scout
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Don't Worry View Post
    kendi sünnet düğünümde uyumuştum...nikahımda çekinmem düğün dağılana kadar oynardım
    ben sünnetim de kaçmıştım; bana göre oldukça cesursun

Leave a comment:

• bozo2
    replied
    kız arkadas yapacam

Leave a comment:

• ven0m
    replied
    Hedeflerime emin adımlarla gideceğim. Normal bir insan olacağım daha ötesi var mı? Yaşadığımı anlayacağım. Bence sosyal fobililer büyük bir cevher taşıyor içlerinde. Çünkü yalnızlığa alışıp derin düşüncelerle baş başa kalıyorlar . İnsanların daha iyi analiz edebiliyorlar. İçlerinde saklı hayalleri, yetenekleri, hedefleri var ama onları bulamıyorlar. Çünkü bu lanet olası hastalığı yenmek için ilk önce kendilerini aşmaları gerektiğini biliyorlar.

Leave a comment:

• Don't Worry
    replied
    kendi sünnet düğünümde uyumuştum...nikahımda çekinmem düğün dağılana kadar oynardım

Leave a comment:

• prodd
    replied
    kız arkadaş bulurdum

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Valla 130 kiloluk bir kızın 55 kilo olduğunda hissettiklerine benzer şeyler olsa gerek. Bir SF li iyileşirse her yer cennet olur zaten.
    Orjinal yazı sahibi: SFyiYENCEM View Post
    Diyelim ki sosyal fobiden kurtuldunuz birgün [inşallah] ne yapacaksınız kurtulduğunuzda? Planlarınız var mı? Hayatınız değişecek mi?

Leave a comment:

• SFyiYENCEM
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dkk15 View Post
    kurtulsakta kurtulmasakta yaşıyoruz mühim olan bu kafanıza takmayın derim ....
    Bi dakka efenim bir yanlışınız var, ben yaşamıyorum ki?? yaşayamıyorum daha doğrusu. Sosyal fobililer yaşamıyor aslında. Ya da yaşıyoruz ama cehennemde.

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
    yapmayın arkadaşlar abartmayin.arada pek fark yok ki
    Süper espri.

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
    güzel espri.

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied

Leave a comment:

• dkk15
    replied
    kurtulsakta kurtulmasakta yaşıyoruz mühim olan bu kafanıza takmayın derim ....

Leave a comment:

• asuswhitoe49
    replied
    Çok güzel bir hayatım olacak.

Leave a comment:

İşleniyor...
X