Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sf yi yenenler, ya geçmişiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    derinnn ve negatiff sizin yine arkadaşınız varmış benim bir tane bile yok.
    kaç yaşındasın, okul ya da iş yok mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derinn. View Post
      kaç yaşındasın, okul ya da iş yok mu?
      Yakında 28e gireceğim okul yok işten de gelecek hafta kpssye çalışmak için ayrılacağım.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        Yakında 28e gireceğim okul yok işten de gelecek hafta kpssye çalışmak için ayrılacağım.
        işin sosyal olmanı gerektirmiyor sanırım? iş yerindeki insanlarla herhangi bir yakınlığın olmadı mı?
        ben çok fazla sosyal ortamlara girdim çıktım çok denedim ama genelde hayal kırıklığı. denemeseydim keşke diyorum şu an . yenilmişlik duygusu çok kötü. fobi gibi değil, korku baskı şeklinde değil bende ama kendini çekme kasma şeklinde. daha çok çekingen-kaçıngan kişilik sanırım. mükemmelliyetçilikten kaynaklanan bir şey. çok ilginç . bazen çok rahatım bazen de hortluyo resmen. rahat olabildiğim ortamlarda edindiğim arkadaşlıklar hala sürüyo. dost anlamında yalnız değilim. ama insan her yerde kendisi olabilmeli, kendisini ifade edebilmeli bu yüzden hayatımın geneline baktığımda hiç memnun değilim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şkrkiz View Post
          derin anlattkların birebir benle uyumlu değişiyo sosyal fobim bazen çok aktf bazen çok sönük ama hep kaygılı hep heyecanlı
          aynen bendede öyle bu aralar iyice arttırdı insanlardan köşe bucak kaçıyorum kimseyle konuşmak istemiyorum eve gidiyorum hiç dışarı çıkmak istemiyorum toplulugun içine girmek istemiyorum beni bi stres bi heyecan bi kaygı alıyor çok kasıyorum kendimi o yüzden kaçıyorum bakalım nereye kadar gidecek..
          Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derinn. View Post
            işin sosyal olmanı gerektirmiyor sanırım? iş yerindeki insanlarla herhangi bir yakınlığın olmadı mı?
            ben çok fazla sosyal ortamlara girdim çıktım çok denedim ama genelde hayal kırıklığı. denemeseydim keşke diyorum şu an . yenilmişlik duygusu çok kötü. fobi gibi değil, korku baskı şeklinde değil bende ama kendini çekme kasma şeklinde. daha çok çekingen-kaçıngan kişilik sanırım. mükemmelliyetçilikten kaynaklanan bir şey. çok ilginç . bazen çok rahatım bazen de hortluyo resmen. rahat olabildiğim ortamlarda edindiğim arkadaşlıklar hala sürüyo. dost anlamında yalnız değilim. ama insan her yerde kendisi olabilmeli, kendisini ifade edebilmeli bu yüzden hayatımın geneline baktığımda hiç memnun değilim.
            İşyerinde iki personeliz, diğeri de sanayi kültürüyle yetişmiş kaba adamın biri.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
            X