Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaslık ılacımmız

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaslık ılacımmız

arkadaslar madem bu sekılde yasamak zorundayız en azından bunu anlamlandıralım dıye dusunuyorum eger gercekten bunu cıddıye alırsak sfnın ustesınden gelebılırız madem dıger ınsanlarla ıletısım kuramıyoruz orn ben yuz kızarması problemı cekıyorum belkı sız kızarmadan aynı durumdasınız bır suru nedenler fark etmez bızı bızden baskası da anlamıyor sonucta kendı cevremızı olusturaalım gelın bır gun bulusalım kahve ıcelım dertleırmızı paylasalım ne dersınız tamam ben varım gelebılırım dıyebılıcek olan var mı? ben suan unıversıte sınavına hazırlanmama ragmen bulusmaa ayarlamayı dusunuyorum lutfen bıraz cesaret arkadaslar

Böyle bir konu uzun zamandır görmemiştim.Seni cesaretli gördüm,bunu yazman bile kendince bir adım.Buraya iyi güzel yazmışsında nerede oturuyorsun,herkes burada tamam demesi için bunu açıklamak gerek.Umarım burada yazdıklarına birileri tamam der

Yorum

istanbulda oturuyorum istanbulda olan arkadaslarımı beklıyorum

Yorum

Tanımadığın insanlarla neden buluşmaya isteklisin hem farz edelim ben geliyorum diyen biri çıktı bu buluşmanın olabilitesi çok zayıf..!! Adı üzerinde Sf.. İş gerçeğe döndüğünde kıyım kıyım kaçarlar..!! Hadi yine şevkini kırmayayım, rast gele
        ........

Yorum

Dün kafam kötüydü herhalde dikkat etmediğim hususlar vardı.Birincisi böyle bir konuda tamam diyenin gelme olasılığı yüzde kaç,bunun garantisi olsada yüz yüze hiç görmedin bunun ihtimali ne kadar,bu ikincisi.Böyle bir konu açman kendin açısından gerçekten bir gelişme ama buluşmaktan ziyade birbirlerinize çözüm üretcek şekilde diyaloglar yaparsan sonrası buluşma olur ve bunuda özele taşı,sonra kişi ile aranızda karar verirsin.

Yorum

İşleniyor...
          X