Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal fobililer neden Arkadaş edinemiyor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal fobililer neden Arkadaş edinemiyor?

Selam arkadaşlar sosyal fobi değilim ama yavaş yavaş giriyorum sizlerin arasına
    Neden sizin arkadaşlarınız olmuyor
    benımde arkadaş ortamım azaldı
    kız arkadaş yapabiliyormusun ?
    çünkü bende sf giriorum bilgi almam gerekir
    niye sosyal fobiyiz

Neden Nedennnnn
    Last edited by hakan28; 05-01-2014, 11:35 PM.

sf bir organik beyin hastalığıdır ve ilaçla düzelebilir.
    her sfli ilaçla düzelmeyebilir ya da kimi tam düzelir, kimi kısmen düzelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakan28 View Post
      Selam arkadaşlar sosyal fobi değilim ama yavaş yavaş giriyorum sizlerin arasına
      Neden sizin arkadaşlarınız olmuyor
      benımde arkadaş ortamım azaldı
      kız arkadaş yapabiliyormusun ?
      çünkü bende sf giriorum bilgi almam gerekir
      niye sosyal fobiyiz
      Allah bizi Sevmiyormu?
      Neden Nedennnnn
      Bi kere su allah bizi sevmiyormu lafini ortadan kaldirirsan belki birseyleri duzeltebilirsin allah butun kullarini sever senide sevmeseydi seni niye yaratsin niye nefes alasin bu dunyada? Sf bendede biraz olsun var bu bir tur takintidir ve asilabilir bendd bi donem asmistim sorunu cozmenin turlu turlu yollari bunu sende bulabilirsi he bana sorarsan kendini zorlayacaksin arkadasim ortama girmeye calisacaksin insanlarla iletisim kurmaya calisacaksin birde en buyuk sorunlarimizdan biri insanlarin bizler hakkinda ne dusundukleri duygusu bunuda icinden atarsan daha rahat iletisime gecersin...
      Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

cok yogunlar zaman bulamıyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Negatif View Post
          Bi kere su allah bizi sevmiyormu lafini ortadan kaldirirsan belki birseyleri duzeltebilirsin allah butun kullarini sever senide sevmeseydi seni niye yaratsin niye nefes alasin bu dunyada? Sf bendede biraz olsun var bu bir tur takintidir ve asilabilir bendd bi donem asmistim sorunu cozmenin turlu turlu yollari bunu sende bulabilirsi he bana sorarsan kendini zorlayacaksin arkadasim ortama girmeye calisacaksin insanlarla iletisim kurmaya calisacaksin birde en buyuk sorunlarimizdan biri insanlarin bizler hakkinda ne dusundukleri duygusu bunuda icinden atarsan daha rahat iletisime gecersin...
          Harika cevap,katılıyorum.

Yorum

İşleniyor...
          X