Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Böcekler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Ben de böcegi disarda görsem reaksiyon vermem.farede yaparim ama..
    Bi de öldurmek de kötu.zaten vurma yumurtalari saciliyormus daha da fazlalasir
    sen o evi bi sirkete ilaclat en iyisi.yoksa avciliga devam edersin.
    onlar kafasi kopsa bile 10 gun yasarlarmis.o da su icemedigi icin ölürmuş yani.ev sahibini bile taniyormus.is yerindeki evden pesine takilan bocek de olabilir
    Last edited by YerGökHayat; 05-10-2014, 10:40 PM.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
    Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
      Ben de böcegi disarda görsem reaksiyon vermem.farede yaparim ama..
      Bi de öldurmek de kötu.zaten vurma yumurtalari saciliyormus daha da fazlalasir
      sen o evi bi sirkete ilaclat en iyisi.yoksa avciliga devam edersin.
      onlar kafasi kopsa bile 10 gun yasarlarmis.o da su icemedigi icin ölürmuş yani.ev sahibini bile taniyormus.is yerindeki evden pesine takilan bocek de olabilir
      Yok daha neler Yok bu en son gördüğüm böcek sanıyorsam kalorifer böceğiydi.Ondan önce evde böcek göreli 2 ay geçmişti.Zaten bizde tek böcek olabilecek yer mutfak.Diğer odalarda yok.Mutfaktada 1-2 ayda bir karşıma çıktığı zaman neyden çıkıyor bilgim yok.Kızartma filanda yapmıyorum.
      Doğrudur sağlam canlılar.Bir terlikle ölmüyor onlar,tekrar kalkıp geziyor .Ben zaten vuramıyorumda.Bir kere yumoş spreyini bir böceğe sıkmıştım,hangi kafayla yaptıysam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
        Yok daha neler Yok bu en son gördüğüm böcek sanıyorsam kalorifer böceğiydi.Ondan önce evde böcek göreli 2 ay geçmişti.Zaten bizde tek böcek olabilecek yer mutfak.Diğer odalarda yok.Mutfaktada 1-2 ayda bir karşıma çıktığı zaman neyden çıkıyor bilgim yok.Kızartma filanda yapmıyorum.
        Doğrudur sağlam canlılar.Bir terlikle ölmüyor onlar,tekrar kalkıp geziyor .Ben zaten vuramıyorumda.Bir kere yumoş spreyini bir böceğe sıkmıştım,hangi kafayla yaptıysam
        en kötüsü mutfakta olmasi zaten.birseyi kullanamiyordum.benim evde de mutfaktan cikti.cildirdim resmen.bulasik makinesinin giderinden geldi herhalde.sonra kucuk kalorifed bocekleri gördum.ne diyosun.adim atmaya korkuyordum evde.1-2gün zor dayandim.

sonra düsmanimi iyi taniyim diye arastirma yaptim.o zaman ogrendim boyle direncli ve zeki olduklarini..
        Sen de yumos sıkmıssin onun da canina minnet..deterjan bile yiyomus onlar ya.iyyyy..

Hayat kúcúk seylerden olusur.
        Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
          en kötüsü mutfakta olmasi zaten.birseyi kullanamiyordum.benim evde de mutfaktan cikti.cildirdim resmen.bulasik makinesinin giderinden geldi herhalde.sonra kucuk kalorifed bocekleri gördum.ne diyosun.adim atmaya korkuyordum evde.1-2gün zor dayandim.

sonra düsmanimi iyi taniyim diye arastirma yaptim.o zaman ogrendim boyle direncli ve zeki olduklarini..
          Sen de yumos sıkmıssin onun da canina minnet..deterjan bile yiyomus onlar ya.iyyyy..
          En azından böcekler hakkında birkaç şey senden öğrendik Ben google a da giremiyorum.Onları görünce kaşınıyorum.
          Deterjan da mı yiyorlar.O yumoş spreyini bile sıkarken ayaklandı hemen,demek onlara yarıyormuş... Ne garip onlar bizi görüp kaçacağına,biz onlardan kaçıyoruz

Yorum

İşleniyor...
          X