Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi hayatımı mahvediyoo

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ldnzz View Post
    pki rahatlatmış mıydı seni ne gibi sorunların vardı
    beni rahatlatmıştı.gece uyuyamama gibi bir sorunum olmadığını söyleyince doktor kesti.Sosyal fobi ve anksiyete bendede var.bu konuda paroksetinin baya etkili olduğunu düşünüyorum.

Yorum

umarım yardımcı olur arkadaşlar, özel olarak bilemiyorum bu meseleyi.
      Hayat yaşayanlarındır !!!

Yorum

hiçkimse doğustan sfli doğmaz bence.. bunun üzerine gitmelisin.. mesala çalışırken dans klubu, dil kursu vs. birşeye yazıl.. ilk başlarda zor gelebilir ama zamanla alışırsın bence..
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Allah şifa versin. bir arkadaş "koyuver gitsin" taktiği uygula demiş. bence işe buradan başla. arkadaş çevrende seni rahatsız eden, hayatına karışan, seni küçümseyen kişiler varsa bunları derhal hayatından çıkar. çünkü bu tip insanlar malesef hayatımızın baskı unsurlarıdır. zaten fobilerimizin ve psikolojik sıkıntılarımızın çoğunun temelinde baskı yatıyor. seni anlayan, seni dinleyen, sana değer veren insanlarla arkadaş ol. diğerlerini çıkar hayatından gitsin. kimseye bu yönde bir bağlılık hissetme. bu yaşadığın sorunları arkadaşlarından çevrenden gizlemeye çalışma. bir şeyi ne kadar çok saklamaya çalışırsan senin içinde o kadar fazla dert oluşturur. koyuver gitsin. hastalık bu sonuçta. ben hastayım diyebilmelisin ve insanlar seni böyle kabul edebilmeli. büyürken baba yada anne baskısı gördünmü bilmiyorum. inşallah bu olmamıştır. çünkü bunu aşmak daha da zor. Allah tekrardan şifa versin.

Yorum

İşleniyor...
          X