Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaçlar Ne Zaman Etki Eder?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlaçlar Ne Zaman Etki Eder?

merhaba arkadaşlar ben 20 gün önce sosyal fobi şikayetiyle doktora gittim.bana 100 mg faverin verdi ve 15 gün sonra gel dedi.15 gün sonra gittim bende bi değişiklik bi ilerleme olmadığını söyledim.bu defa faverinle beraber 10 mg paxera verdi.paxeraya başlayalı 5 gün oldu fakat hala hiç bi etki hissetmiyorum.acaba ilaçlar ne zaman etki eder ve nasıl etki eder?değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

20 gün henüz çok kısa bi dönem. Bir süre daha kullanman sana fayda verebilir. Bu konuda biraz daha sabırlı olmanı tavsiye ederim.

Yorum

bazen ilaçlardan mucizeler bekliyoruz tansiyon ilacı ya da kalp vb. gibi ilaçların etkisini 1-2 saat içinde görebilirsin ama antidepresanlardan fayda bulabilmen için yukarıda arkadaşın da yazdığı gibi sabır gösterip biraz beklemelisin. örneğin ben de paxera kullandım ve etkisini tam olarak 3 ay sonunda hissedebildim.tam iyilik halini bunca bir süre sonunda alabildim. bazı bünyeler vardır ilaçlara karşı dirençlidir ya da hastalık dirençlidir. kimine uygun ilacı bulana kadar belli bir süre gerekir. bu rahatsızlıklarda sabır önemlidir. ama ilaç kullanıp da faydasını göremeyen kişi azdır diyebilirim. acil şifalar..

Yorum

teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum

İşleniyor...
        X