Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dayanamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dayanamıyorum

Merhaba arkadaşlar sürekli olarak ailemi kaybedicekmişim gibi hisediyorum gece onlar uyanır ken allah korusun uykularında birşey olur diye üstlerini örtme bahanesi ile nefes alıp almadıklarını kontrol ediyorum ailem sayesinde 2 sene sonra bir kız arkadaşım oldu 6 gündür birlikteyiz beni her han bırakıp gidicek korkusu beni bitiriyor piskolojik tedavi görüyorum Risperdar ve akineton kullanıyorum bu ilaçları ne zaman kullansam bu seferde vicdan azabı çekiyorum çektiğim vicdan azabı önemli değil benim için geceleri aileme birşey olcagını hisetigim için uyanık kalmak zorunda kalıyorum ilaçlarım uyutuyor bu sebebten ötürü kullanmayı kestim

bu durum gerçekten canımı artık çok sıkıyor yardımlarınızı bekliyorum

Orjinal yazı sahibi: TechGans View Post
    Merhaba arkadaşlar sürekli olarak ailemi kaybedicekmişim gibi hisediyorum gece onlar uyanır ken allah korusun uykularında birşey olur diye üstlerini örtme bahanesi ile nefes alıp almadıklarını kontrol ediyorum ailem sayesinde 2 sene sonra bir kız arkadaşım oldu 6 gündür birlikteyiz beni her han bırakıp gidicek korkusu beni bitiriyor piskolojik tedavi görüyorum Risperdar ve akineton kullanıyorum bu ilaçları ne zaman kullansam bu seferde vicdan azabı çekiyorum çektiğim vicdan azabı önemli değil benim için geceleri aileme birşey olcagını hisetigim için uyanık kalmak zorunda kalıyorum ilaçlarım uyutuyor bu sebebten ötürü kullanmayı kestim

bu durum gerçekten canımı artık çok sıkıyor yardımlarınızı bekliyorum
    durumun sana zorluklar yasattıgı malum.. ama yapman gereken tek şey once bır gunden baslayarak gıdıp onları kontrol etmemek... nefeslerını kontrol etme sabah herkes uyanınca anlıcaksın kı bisey olmamş kımseye.. sonra kendınce dusuneceksn ve demek kı kontrol etmesem de bişey olmuyormuş bak dun gece kontrol etmedm sabah herkes uyandı kımseye bişe olmadı dıyebileceksın. sadece bır defa bu on adımı atıp kendını tut sonrası gelıcektır

Yorum

Seni anlıyorum. Benim de ailemle aram hiç olmadığı kadar kötü bu aralar. Babamla koptuk sayılır. Herkes gibi ben de kendimi haksız görmüyorum. Babamın inadı ve gururu bizi bu hale getirdi. Kendisi de memnun değil. Sözünü dinlemeyen ama kendisini seven bir evlattansa, sözünü dinlemeyen ve kendisini sevmeyen bir evlat ortaya çıkardı babam. İnsanın, sevmesi gerekeni şartlar gereği sevememesi çok kötü bir şey.

Yorum

Git isigi kapa karanlik bir odada herkesin öldügünü düsün ne yapcagini düsün ölürlerse giderlerse eger cözümü bulursan onlarin ölümü seni bu kadar korkutmaz.
        Aciz insanlar yok olmasindan büyük bir haz aliyorum.
        GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

İşleniyor...
        X