Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yendim içeri gelin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yendim içeri gelin

arkadaşlar daha öncede konu açtım bir çok kişi ekledi beni sizide yardımcı olabilirim ilaçsız bir şekilde yapmanız gereken tek şey beni eklemeniz genelde hep face deyim ben ilaçsız yendim ve sizi yardımcı olmak istiyorum bu illetten kurtulun istiyorum beni yanlış anlamanzıı istemem eklemek isteyen eklesin her türlü yardıma açıgım ön yargıyla yaklaşan bir çok kişiyi ya iyileştirdim yada eskisinden daha iyi duruma getirdim iyileşmeniz siizn kişiliğiniz ve hastalıgınızın ne derece olduğuna bağlı olarak değişiyor..

https://www.facebook.com/tolga.sicim1

iyi forumlar

Hangi hastalık bu, okb mi? Sanırım yazmayı unutmuşsun.

Yorum

Neden burada değilde, facede

Önceki nikin neydi. Burada tek mesajın var da...
      İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
      Malcolm X

Yorum

Neyi nasil yendiginizi burdan anlatsanizda butun forum faydalansa daha iyi olmaz mi?

Yorum

biz gelmeyelim siz buyrun buraya.?
          'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

Merak uyandırması açısından neyi yendiğini de yazmamış. Bence burası daha uygun. Hazır forum ortamı. Toplu mesajlar görünüyor. Faceden daha iyi bir iletişim ortamı mevcut şu anda bu konuyla ilgili burada.

Yorum

Açıkçası daha öncede aynı örneklerde dediğim gibi burada da aynı cevabı vereceğim.Facebook'a ne gerek var?Orada ekleyip konuşacaksak bu forumun bir anlamı kalmıyor.

Yorum

Buradan en fazla üç kişi çekersin facebooka. Boşa zaman harcama. Seni face paklar. 3 yıldır yazıştığım adamın facesi yok bende.

Yorum

ekleyen oldu

Dun sekiz kisi ekledi once actigim konudan ekleyenlero saymiyorum dedigim gibi ekleyenleri ayri ayri yardimci oluyorum sadece foruma giremedigim icin ekleyin diyorum bunun karsiiginda maddi amac gutmuyorum eger begenmezsen arkadasliktan cikartirsin olur biter kimseyi zorlamiyorum kusura bakmayin ama bana ilacla sosysl fobiyi tamamiyle yendim diyen tek bir insan evladi gosterin bisey kaybetmezsiniz..ekleyenlerde zaten kaybetmedi

Yorum

Senin sözünü beyan kabul edemeyiz. Seni ekleyen biri gelip burada memnun kalıp kalmadığını ve ne tür faydalar gördüğünü yazmalı. Bu arada senin farklı bir rumuzla hesap açıp bunu bize yutturma ihtimalini de gözardı edemeyiz. Sana hep kuşkuyla yaklaştım. Zira özveri hesapla kitapla yapılmaz, fedakarlık taksitle yapılmaz, yardımseverlik koşullara bağlanmaz. Hep bir ısrar, hep bir kaçış, hep bir koşul vardı hayatında. Ya sen yanlışsın, ya ben. Karar forumdaşların. İkimizin de aynı anda haklı olma ihtimali kesinlikle yok bu şartlarda.

Yorum

biz içeri gelmeyelim bence sen bi dışarı çık temiz hava iyi gelir.

Yorum

İşleniyor...
                      X