Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaç yıldır sosyal fobiyle ugraşıyorsunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kaç yıldır sosyal fobiyle ugraşıyorsunuz

Ben 3 yıl önce farkettim. Bu sitede sorular sordum 3 yıl önce. Aradan 3 yıl geçti ama hicbir değişiklik yok. Psikiyatriye gitmeyi denedim gidemedim. Anladım ölene kadar gidecek bu benle. Hayattan bir beklentim yok.

kendimi bildim bileli yabani utangaç çekingen özgüvensiz biriyim
    hep akrabalar tanıdıklar ne der diye çevre etkisiyle saf,bilgisiz ve cahil bir ailenin elinde yetiştirildiğim için doktora 2011 in ocak ayında çıktım
    aradan geçen 4 yıllık sürede hastalık boyut değiştirdi ve sürekli başka psikiyatrik rahatsızlıklar oluştu.
    şuan bipoların majör depresyon ucundayım
    benimde senin gibi hayattan hiçbir beklentim kalmadı.
    ve daha acısı 26 yaşındayım. şubat sonunda 27 olcam. lise bitti biteli benim hayatımda orda durdu.
    10 yılda ne eğitim ne iş konusunda hiçbir ilerleme olmadı hayatımda
    lanet olsun tükettiğim nefese , işe yaramaz bedenime
    Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: miskin ruh hastası View Post
      kendimi bildim bileli yabani utangaç çekingen özgüvensiz biriyim
      hep akrabalar tanıdıklar ne der diye çevre etkisiyle saf,bilgisiz ve cahil bir ailenin elinde yetiştirildiğim için doktora 2011 in ocak ayında çıktım
      aradan geçen 4 yıllık sürede hastalık boyut değiştirdi ve sürekli başka psikiyatrik rahatsızlıklar oluştu.
      şuan bipoların majör depresyon ucundayım
      benimde senin gibi hayattan hiçbir beklentim kalmadı.
      ve daha acısı 26 yaşındayım. şubat sonunda 27 olcam. lise bitti biteli benim hayatımda orda durdu.
      10 yılda ne eğitim ne iş konusunda hiçbir ilerleme olmadı hayatımda
      lanet olsun tükettiğim nefese , işe yaramaz bedenime
      Ben üniversite 1 deyim şimdi hayat yine aynı bana. Allah belasını versin şu sosyal fobinin yada geberip gidiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hüseyin View Post
        Ben üniversite 1 deyim şimdi hayat yine aynı bana. Allah belasını versin şu sosyal fobinin yada geberip gidiyim

daha çok genç olduğunu tahmin ettim senin için henüz hiçbişey geç değildir güzel kardeşim

ben onca kez üni sınavına gittim 2 yıllık bölümler bile tercih ettim hiçbirinde örgün öğretime yerleşemedim. hep açık öğr yazmak zorunda kaldım

sözelci olduğum için daha önceden sevdiğim ilgi duyduğum tarih bölümünü 2011 össde kazandım ama bu illet hastalık ve ilaçlar yüzünden beynim durdu. sınavlara çalışamadım alta onlarca ders bıraktım. bu yıl derslere asılıp bitirme adına son yılımdı ama yine olmadı. iş güç desen bu yıl 2 yere düz lise ve bilgisayar sertifikamla iş başvurusu yaptım yüz yüze mülakatta aptal aptal cevaplar verip rezil olup elendim. bu yaşıma dek hiçbi işte çalışmadım

sana tekrar dönecek olursak üniverstede hiçkimsenin senin hakkında ne düşündüğüne takılma derslerine çalış okulunu bitir hayata sağlam adımlarla tutun.
        hayatının ilerki dönemlerinde bunu okul başarınla aşabilirsin kardeşim

Yorum

daha çok genç olduğunu tahmin ettim senin için henüz hiçbişey geç değildir güzel kardeşim

ben onca kez üni sınavına gittim 2 yıllık bölümler bile tercih ettim hiçbirinde örgün öğretime yerleşemedim. hep açık öğr yazmak zorunda kaldım

sözelci olduğum için daha önceden sevdiğim ilgi duyduğum tarih bölümünü 2011 össde kazandım ama bu illet hastalık ve ilaçlar yüzünden beynim durdu. sınavlara çalışamadım alta onlarca ders bıraktım. bu yıl derslere asılıp bitirme adına son yılımdı ama yine olmadı. iş güç desen bu yıl 2 yere düz lise ve bilgisayar sertifikamla iş başvurusu yaptım yüz yüze mülakatta aptal aptal cevaplar verip rezil olup elendim. bu yaşıma dek hiçbi işte çalışmadım

sana tekrar dönecek olursak üniverstede hiçkimsenin senin hakkında ne düşündüğüne takılma derslerine çalış okulunu bitir hayata sağlam adımlarla tutun.
          hayatının ilerki dönemlerinde bunu okul başarınla aşabilirsin kardeşim
          Üniye arkadaşlarımla geldim yoksa rahat olamazdım. Büyük ihtimal bırakacam gibi derslerden birşey anlamıyorum vizelerden sonra notlar kotuyse arkadaşlarla beraber bırakacam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hüseyin View Post
            Üniye arkadaşlarımla geldim yoksa rahat olamazdım. Büyük ihtimal bırakacam gibi derslerden birşey anlamıyorum vizelerden sonra notlar kotuyse arkadaşlarla beraber bırakacam

tıpkı benim gibi bağımlı kişilik bozukluğunda var demekki http://www.psikiyatr.com/kisilikbagimli.htm

ben kazanma şansım olmasına rağmen bulunduğum şehir dışında hiçbir yere tercih yazmadım

belki senin gibi arkadaş çevresi seçeneğim olsa yazardım

hepsinin ana sebebi özgüven eksikliği ve sosyal fobi

herşey gönlünce olsun kardeşim. okuyamıyosan çalışmayı dene. bi yerden sımsıkı tutun hayata

Yorum

tıpkı benim gibi bağımlı kişilik bozukluğunda var demekki http://www.psikiyatr.com/kisilikbagimli.htm

ben kazanma şansım olmasına rağmen bulunduğum şehir dışında hiçbir yere tercih yazmadım

belki senin gibi arkadaş çevresi seçeneğim olsa yazardım

hepsinin ana sebebi özgüven eksikliği ve sosyal fobi

herşey gönlünce olsun kardeşim. okuyamıyosan çalışmayı dene. bi yerden sımsıkı tutun hayata
              Mecbur çalışacaz evlilik felan olmaz zaten olsada yürümez

Yorum

hastalıgınız ilerki dönemlerde yatışır iyileşebilir umudunuzu yitirmeyin yaygın ankisiyete ve nevrozlarla uğraştım 5-6 sene şuan iyileştim hiçbişeyim kalmadı can sıkıntısı var bende şuan oda beter bir bir durum.........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
                  hastalıgınız ilerki dönemlerde yatışır iyileşebilir umudunuzu yitirmeyin yaygın ankisiyete ve nevrozlarla uğraştım 5-6 sene şuan iyileştim hiçbişeyim kalmadı can sıkıntısı var bende şuan oda beter bir bir durum.........
                  Nasıl gececekmis bu

Yorum

İşleniyor...
                  X