Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antidepresan hakkında bilgisi olanlar, kullanmış olanlar gelin...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Antidepresan hakkında bilgisi olanlar, kullanmış olanlar gelin...

Bugüne kadar hep en çok 2 ay kullanıp bırakmışımdır kötü yan etkiler yüzünden, ama iyi etkilerini görmek kısa sürede olmuyormuş kimisinde 1 yıl sonra bile yeni iyi hissettirmeye başlıyormuş, uzun süre kullanıp fayda görmeyenler var mı aranızda? Ya da faydasını görenler kaç zaman sonra fayda görüyorsunuz, kötü yan etkiler bir yerden sonra etkisiz oluyor mu, diyelim ki antidepresan fayda etti, tedavi psikiyatrist tarafından bitti, ilacı bıraktıktan bir zaman sonra eskisi gibi depresyonun ya da sosyal fobinin kötü etkileri gelmeye devam eder mi? Hayat boyu bu ilaçları kullanmamız mı gerekiyor yoksa. Onca mesafe kat etmeye çalışmışken ilaçsız, şimdi tekrar bu berbat ilaçları deneyeceğim resmen. Doğuştan kaybettim ben arkadaşlar doğuştan.
    --------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

--------------------------------------------------------------SFyiYENCEZ-----------------------------------------------------------

bende olumlu etkileri çok çabuk.
    bence antidepresanı bir aydan fazla denemeye gerek yok.
    gördüğüm kadarı ile insanlar en fazla 20 günde cevap veriyor.
    2 ay deneyip fayda görmemişsen bence o ilaçtan umudu kes ama farklı ilaç denenebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: heisenberg81 View Post
      bende olumlu etkileri çok çabuk.
      bence antidepresanı bir aydan fazla denemeye gerek yok.
      gördüğüm kadarı ile insanlar en fazla 20 günde cevap veriyor.
      2 ay deneyip fayda görmemişsen bence o ilaçtan umudu kes ama farklı ilaç denenebilir.
      Peki olumlu etkileri gördün ya, tedavi bittikten sonra (mesela 1 yıl gibi bir süre sonra) ilacı bıraktın diyelim, sonra olumlu etkileri sürmüş oluyor mu yoksa hep kullanmak zorunda mısın?

Bütün Sosyal Fobililer Psikoloji.gen.tr'de Arkadaş Olarak Beni Eklesin

Yorum

İşleniyor...
      X