Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaç kullanmalımıyım ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlaç kullanmalımıyım ?

Merhaba arkadaşlar . Şu aralar kafam çok karışık gerçekden . 18 yaşındayım yaşamak istediğim hayatı yaşıyamıyorum . Az da olsa içimde sf var ve ne yaparsa yapım kurtulamıyorum illettten . İnsanlar içinde rahat olamıyorum istemeden kendimi sıkıyorum ve doğal olarak düzgün iletişim kuramıyorum . Diğerleri arkadaşlıklar kurup sevgilileriyle dolaşırken ben kendi kendimi yiyorum. Azcık rahatlamak istiyorum ve hafif antideprasan kullanmak istiyorum . Önceden doktora gitmştm ve prozac vermişdi . Şimdi gitme durumum yok ve direk recetesiz almak istiyorum Sizce bi zararı olurmu hafif dozlarla alsam yada başka hafif antidepresanlar önerirmisiniz ?

siz gencler yogun duygular yasıyorsunuz size biraz sakinlik gerekiyor ilaç kullanmanı tavsiye ederim

Yorum

prozac beni intihara sürükledi.hiç sevmem. vücut geliştirmeye gitsen daha ii.

Yorum

İşde bende bundan korkuyorum ya daha kötü olursam

Yorum

daha kötü olmazsın. bana bakma. serotanini ilaçla değil doğal yollardan salgılat. siyah çikolata, balık, muz, kırmızı et, kuruyemiş,bol meyve, sebze tüket. koş,basket oyna.kantaron çayı iç akşamları.

Yorum

Bunlarla olacak iş degil bu ürünler ne seni rahatlatır nede duygudurumunu etkiler

Yorum

sana doğal antidepresanlardan önereyim:
              balık yağı
              sarı kantaron ( st johs wort)
              5htp
              rhodiola
              reçetesiz olarak eczanelerde ve besin takviyesi satan mağazalarda mevcutturlar.
              tek olarak da etkililer ama dördünü birden alınca güçlü bir antidepresan etki hissedersin ve hiç yan etki olmaz.

Yorum

Prozac iyi ilaçtır. ama bunu bizim söylememizle değil, tekrar doktora gidip uygun görürse kullanmalısın. Mutlaka doktor karar versin hangi ilacı kullanacağına. Merak etme senin gibi mutsuz milyonlarca genç var.

Yorum

İşleniyor...
                X