Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kurtarin beni, BIKTIM

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

çok zor bir durum umarım iyi geçmiştir. en iyi yöntemlerden biri kürsüye geldiğinde kafanı kaldırıp topluluğa bakmak baştan sona topluluğu gözlerinle taramayı dene, bu çok rahatlatıcı oluyor. bismillah diyip başla sonra.

Yorum

naptın nasıl geçti dönüp anlatsaydın keşke.

Yorum

Bu sosyal fobi çok naif bir durum bu yüzden şüpheye düşüyorum bazen, gerçekten sosyal fobili miyim diye...

Yorum

çooook geç bir cevap olacak ama kişisel sorunalrımdan dolayı giremedim siteye, o yüzden özür diliyorum... ama bu sorunu yaşayan arkadaş olursa diye nasıl geçtiğini yazayim dedim geç de olsa.. sunumdan yarım saat öce yarım tablet dideral aldım , sunum sırasında heyecanlandım ama hiç belli etmedim (çok enteresan ve mutlu edici bi durumdu benim için) bu sunumdan sonra da bir kaç kere daha sunum yapmam gerekti onlar kötü geçti ama açıkçası bu iyi geçenden sonra özgüvenim birazcık tavandı, pek takmadım sosyal fobikliğim bu sunumdan sonra azalmaya başladı sanırım.. özgüven vs... bu sefer de yaygın anksiyeteyle uğraşıyorum.. buna da bi çözüm bulursak bakalım.. bana sitede destekleyici konuşan arkadaşlara- çok geç oldu ama- çoook teşekkür ederim, sayenizde atlattık bir şeyleri de
          ve işte..

Yorum

anksiyete için atarax alabilirsin, hafif uykulu yapar ama iyi gelebilir.reçetesiz alınıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vanhalsing View Post
              çooook geç bir cevap olacak ama kişisel sorunalrımdan dolayı giremedim siteye, o yüzden özür diliyorum... ama bu sorunu yaşayan arkadaş olursa diye nasıl geçtiğini yazayim dedim geç de olsa.. sunumdan yarım saat öce yarım tablet dideral aldım , sunum sırasında heyecanlandım ama hiç belli etmedim (çok enteresan ve mutlu edici bi durumdu benim için) bu sunumdan sonra da bir kaç kere daha sunum yapmam gerekti onlar kötü geçti ama açıkçası bu iyi geçenden sonra özgüvenim birazcık tavandı, pek takmadım sosyal fobikliğim bu sunumdan sonra azalmaya başladı sanırım.. özgüven vs... bu sefer de yaygın anksiyeteyle uğraşıyorum.. buna da bi çözüm bulursak bakalım.. bana sitede destekleyici konuşan arkadaşlara- çok geç oldu ama- çoook teşekkür ederim, sayenizde atlattık bir şeyleri de
              forum eskisi gibi değil artık pek yazan yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
                forum eskisi gibi değil artık pek yazan yok
                ben seviyorum forumu
                ve işte..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: çağla12 View Post
                  anksiyete için atarax alabilirsin, hafif uykulu yapar ama iyi gelebilir.reçetesiz alınıyor.
                  venegis kullanıyodum o kurtarmıştı ama yine tekrar etti, ataraxı araştırım bi
                  ve işte..

Yorum

İşleniyor...
                  X