Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal fobililer aşk hayatınız nasıl seveniniz sevdiğiniz var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal fobililer aşk hayatınız nasıl seveniniz sevdiğiniz var mı

Sosyal fobililerin en zorlandığı konudan biri karşı cins aşk işleridir. Sevdiğini yıllarca söyleyemeyen çoktur benim gibi. Bende söyleyemedim uzun yıllar. Mesajla söyledim ama hiç umursanmadım bile. Beni seven biri de yok olmayacagini da biliyorum. Sizin nasıl aşk durumları sizi seven biri var mı. Ve sosyal fobiliyseniz aşık değilseniz aşık olacam diye uğraşmayın söyleyebilecekseniz sorun yok ama soyleyemezsiniz derdinize dert katarsiniz.

Birader tek sıkıntının "söleyememek" olduğunu mu düşünüosun cidden?...

Çoğu zaman bi kadına sölememek daha mantıklıdır..hiç bu açıdan düşündün mü?...

Vücut dilinle belli ediceksin..ama ağzın fermuarla kapalı olacak..inan bana durumların %95'inde süreci böle ilerletir erkek...

Bende sosyal fobi,dismorfofobi (ayna takıntısı) aracılığı ile başladı..mesela saçımla başımla ilgili bi sorunum yoksa,fobi defolup gidior ve dünyanın en özgüvenli adamı oluorum..ama tabi ertesi gün ne olacağı hiç belli deil...

Senin sosyal fobin hangi temele dayanıor?..korkularının kaynağı nedir?...
    Victims...aren't we all..?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seçkin View Post
      Birader tek sıkıntının "söleyememek" olduğunu mu düşünüosun cidden?...

Çoğu zaman bi kadına sölememek daha mantıklıdır..hiç bu açıdan düşündün mü?...

Vücut dilinle belli ediceksin..ama ağzın fermuarla kapalı olacak..inan bana durumların %95'inde süreci böle ilerletir erkek...

Bende sosyal fobi,dismorfofobi (ayna takıntısı) aracılığı ile başladı..mesela saçımla başımla ilgili bi sorunum yoksa,fobi defolup gidior ve dünyanın en özgüvenli adamı oluorum..ama tabi ertesi gün ne olacağı hiç belli deil...

Senin sosyal fobin hangi temele dayanıor?..korkularının kaynağı nedir?...
      Bende küçüklükten gelen birşey. Yapi olarak utangaçlık var ve babamdan korkardim sert biriydi ve herşeyden korkar oldum

Yorum

Evet aynen...benim babam olacak adam da aynı etkiyi yarattı eksik olmasın..

Fakat tek sorun bu olamaz..yani olmamalı..devamında süregelen başka olaylar yaşamadın mı (başka insanlarla) ?..

Mesela lise hayatı cehennem gibi gecti benim için...dışlanmışlık..rezil edilmeler...
        Victims...aren't we all..?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seçkin View Post
          Evet aynen...benim babam olacak adam da aynı etkiyi yarattı eksik olmasın..

Fakat tek sorun bu olamaz..yani olmamalı..devamında süregelen başka olaylar yaşamadın mı (başka insanlarla) ?..

Mesela lise hayatı cehennem gibi gecti benim için...dışlanmışlık..rezil edilmeler...

Yok pek öyle birşey yasamadim yasadiysamda hatirlamıyorum. Lise birde anladım sosyal fobili olduğumu. Lise 1 iyi geçmedi lise 2 de arkadaş edindim şimdi üniversitedeyim o arkadaşlarımla. Ama sosyal fobi hep aynı

Yorum

ben sfli biriyle beraber oldum kendine güveni geldi ve ilk yaptığı şey beni aldatmak oldu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ömer88 View Post
              ben sfli biriyle beraber oldum kendine güveni geldi ve ilk yaptığı şey beni aldatmak oldu.
              O onun kişiliksizliği

Yorum

yok (madem en az on karakter gekekiyor biz de birşeyler yazarız)
                GEÇMİŞ, ÖNSÖZDÜR.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: istemsizhareket View Post
                  yok (madem en az on karakter gekekiyor biz de birşeyler yazarız)

Olacağını düşünüyor musun

Yorum

İşleniyor...
                  X