Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tedavide 42.günüm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• tedavide 42.günüm

42 gündür fobi tedavisi görüyorum dideral ve paxil kullanıyorum,ve şuanda rahatsızlığım %70-80 azalmış durumda.30.günden sonra etki görmeye başladım kesin olarak ve çok mutluyum şuanda aynı zamanda enerjik ve olumlu bi insan oldum darısı hepimizin başına..

iyi olda günleri sonra hesaplarız :roll:

Yorum

yıllardır paxil kullanırım hala iyileşemedim..ne bünye varmış bende yha :roll: geçmiş olsun size..ha şöyle iyi haberler duyalım

Yorum

Hazır gücünüzü toplamışken fobinizin üzerine gidin. Mümkün olduğunca sosyal aktivitelere katılımda bulunun. Tamam iyileştim işte diyip bir kenara çekilip oturmayın sakın. Sosyal fobinin büyük bir kısmı sosyal deneyimsizlikten kaynaklanır. En azından tekrar boy göstermemesi için bu sosyal deneyimsizlik durumunu aşmaya çalışın, sosyal ortamlarda deneyim kazanmaya bakın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mod_returned
          Hazır gücünüzü toplamışken fobinizin üzerine gidin. Mümkün olduğunca sosyal aktivitelere katılımda bulunun. Tamam iyileştim işte diyip bir kenara çekilip oturmayın sakın. Sosyal fobinin büyük bir kısmı sosyal deneyimsizlikten kaynaklanır. En azından tekrar boy göstermemesi için bu sosyal deneyimsizlik durumunu aşmaya çalışın, sosyal ortamlarda deneyim kazanmaya bakın.
          sosyal fobim yok başka fobilerim var

Yorum

kusura bakmayın Özel ve Sosyal fobi kategorisi altında açılan konuların çoğu sosyal fobi hakkında olduğu için alışkanlık olmuş :roll:

Yorum

hadi hayırlısı =)))

fobilerinin ne olduğnuu sormamın bi sakıncası var mı ??
              just a smile

Yorum

İşleniyor...
              X