Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu konuyu düşünmek büyük bir korku haline geldi bende

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu konuyu düşünmek büyük bir korku haline geldi bende

merhabalar,

1 yıllık evliyim fakat,
    eşime güvenemiyorum geçmişte yaşadığım bir olay saplantı haline dönüştü ve kurtulamıyorum,,birbirimizi çok seviyoruz ama benim yüzümden mutlu olamıyoruz........

aslında bir ilişki yaşamadığını söylediği fakat benim aynı odada kaldıklarını gördüğüm bir kız yüzünden.(kız birlikte olduklarını söyledi,biraz hafif bir kızdı)

çok karışık aslında uzun uzun yazmıştım ama yanlışlıkla silindi.tekrar yazmaya gücüm yok...

evli olmamıza rağmen çok dalgalı bir ilişki yaşıyoruz,bazen iğreniyorum eşimden ya ben odadayken o kızla içerde seviştiyse diye düşünüp.(bu olay sırasında sadece arkadaştık ama birbirimizden hoşlanıyorduk hissediyordum,)

eşim yalan çok söyledi bana ,şimdide en doğru dediğine bile inanamıyorum..aslında söylediği yalanların hepsi biz olabilmek içindi,yani birlikte olabilelim diye...

İlişkimize başlarken bu şayibeyle başladık ama bana şöyle dedi;

ben iğrenç bir insanım,çok kötü şeyler yaşadım,tükettim ama sen çok temizsin,sana layık olmadığımı düşünüyorum,dilersen beni bırak.başlayacaksakta bunu başından bil demişti....

AMA ZAMAN İÇİNDE HERŞEY DEĞİŞTİ BEN HEP BU KONUYU GÜNDEME GETİRİYORUM.

Bir psikologa gitmeye karar verdik.düzelmezse ben bu konuyu tekrar tekrar açtıkça tükeneceğiz,

çok yoruldum,bıktım doğrumu söyledikleri diye düşünmekten...
    kocama güvenmek,inanmak istiyorum.....

ilişkinizin temellerine dinamitleri döşemişsin.
    onları patlatıp herşeyi mahfetmeden önce psikolojik destek almalısın.

Yorum

İşleniyor...
    X