Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayata yalnız devam edeceğimi kabullendim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
    Orjinal yazı sahibi: littleclumsygirl
    ya bi şi sölimmi ben,
    kızlar erkeklerden çekinio erkekler kızlardan...ben sf li deilim ama lise çağımda fazla utangaçtım kimseyle konuşamazdım ama sonra kendimi hep konuşmaya zorladım.... bi nevi korkularımın üstüne gittim şu an hiç bi eser yok...
    ((sadece çok yakışıklılarla konuşurken biraz heyecan var o da olsun yani :P ))
    bence sen çekinmeden bi kızın yanına yaklaşsan konuşmaya zorlasan kendini bi bakıcaksın o da senin benim gibi bi insan yemek yio içio tuvalete gidio gerçekten korkulacak bişi yok...
    sonuçta ben eminim herkesin sevilecek yanları olduğuna...ki sen avukatım diosun...kariyerin bi defa bi artı puan sana...
    kimse bana saldırmasın insana insan olduğu için değer verilsin die...ne yazıkki günümüz şartlarında bu böle biraz...
    mustafatoprak sen sıkma canını ben eminim günün birinde doğru insanla karşılaşacaksın...mesela düşünüosundur...insanlara kendimi tanıtabilsem ne çok severler beni die...bence tanıt kendini ve sevsinler...bişi okumuştum ben böyle karşıt hareketler kullanmak gibisinden...
    şimdi mesela sen bi kelimeyi yanlış kullanırsam ne olacak die korkuosun ya bilerek yanlış kullanıosun o korkunu yeniosun...markette bilerek eksik para veriosun ve kasiyer eksik oldu diyince pardon dyip düzeltiosun ve görüosun ki korkulacak bi durum deil.
    yolda giderken birine bilerek çarpıosun pardon diosun ve görüosun ki çok kötü bi tepkiyle karşılaşmıosun...
    bunlar gerçekten işe yarayabilir...
    sıkma ca nı nı... valla hepimiz 50-60 seneye kadar ölecez...sf li ya da deil ölecen ölecenüzme canını...bak benim 2 gün önceki ruh halimle bugünkü o kadar farklı kiiii...güzel görürsen güzel oluyo herşey...
    benimde zaten düşüncemdeki en büyük engelim ya hata yaparsam. hiçbir zaman yav bir seferde hata yapayım demedim kendime. ama bu aralar senin dediğin gibi epey birşeyler yapıyorum. artık insanların laflarına o kadarda takmıyorum. çünkü psikoloji ile ilgilene ilgilene karşındakinin sana nasıl bir ruh hali ile yaklaştığını kestirebiliyorsun ve artık önemsemiyorsun.

ben de en büyük engel el titremesi idi. şimdi dideral falan kullanıyorum. artık o da kesildi. artık güvenim tam yerine geldi. zaten ankara gibi bir yerde tek başıma yaşam mücadelesi vermeye başladım.

ailemin arkasına sığınıp yaşamaktan bıktım. böyle tek başına çok güzel oluyor. istediğini yapabiliyorsun. bir sosyal fobili için yalnız yaşamak çok riski bir durumdur. ama hep birilerine bağlı olarak yaşamakta zoruma gidiyordu. en azından bundan sonra tek başıma ayakta durmayı sonuna kadar öğreneceğim.
    öyle yap zaten ya valla sallaaaa...
    valla bak herşeyi akışına bıraksan herşeyi "büyük plan" a emanet etsen güzel olacak yaaa çok ii olacak...
    yanlız yaşamak brrrrr korkutucu kafayı yer insan beee!
    valla yanlızlığı bazen çok seviom bazende nefret ediom...bence de kendine güven zaten...herşey olacağına varır...
    let it flow bırak aksın hayaaaaat
    Happiness is a way of travelling,not a destination

Yorum

I do not intervene in the life.I do not keep life energy. As with everything.life is like water flowing.but do not intervene in the plan.

Yorum

I do not intervene in the life.I do not keep life energy. As with everything.life is like water flowing.but do not intervene in the plan.
        karış hayata karış oturduğun yerden karışamıom demekle olmaz valla bak senin imkanların var sonuçta Ankara'dasın bi dünya ortam kurs vs. falan vardır...ben sevmiom Ankara yı ama hakkaten baya bi yer var gidebilcein...ortam deiştir ya kurstur klüptür fln filan onlara git...sonuçta ben öğrenciyim beni kısıtlayan şeyler var ama sen bişeyler yapabilirsin... kendinden ümidi kesmeeee...
        herkes için bi plan vardır...bırak kendi hayatında figüran gibi arkalarda durmayııı

Yorum

karış hayata karış oturduğun yerden karışamıom demekle olmaz valla bak senin imkanların var sonuçta Ankara'dasın bi dünya ortam kurs vs. falan vardır...ben sevmiom Ankara yı ama hakkaten baya bi yer var gidebilcein...ortam deiştir ya kurstur klüptür fln filan onlara git...sonuçta ben öğrenciyim beni kısıtlayan şeyler var ama sen bişeyler yapabilirsin... kendinden ümidi kesmeeee...
          herkes için bi plan vardır...bırak kendi hayatında figüran gibi arkalarda durmayııı
          hayatta sorumluluğu alamayanlar; sadece hayatı seyrederler. şimdilik ingilizce kursuna yazıldım. öyle bir anda zaten değişim geçirmeyi beklemiyorum. ama zamanla çok güzel şeyler olacak. ben de ankarayı sevmiyorum. çok sıkıcı bir şehir. izmir eğlence, tarih, deniz, gezi yerleri
          olarak çok ideal bir yer.

Yorum

hayatta sorumluluğu alamayanlar; sadece hayatı seyrederler. şimdilik ingilizce kursuna yazıldım. öyle bir anda zaten değişim geçirmeyi beklemiyorum. ama zamanla çok güzel şeyler olacak. ben de ankarayı sevmiyorum. çok sıkıcı bir şehir. izmir eğlence, tarih, deniz, gezi yerleri
            olarak çok ideal bir yer.
            bak işte şimdiden değişime hazırsın ne güzel kursa yazılmışsın... bence de tebdili mekanda ferahlık vardeğişirsin zamanlaaa..
            harbi ya ankara ne öyle gri soğuk karanlık...
            hayatını renklendir hayatınıııııı

Yorum

doktor bana demişti ki, sen falza açılıyorsun. kendine biraz sınır çiz. ama çocukluğumdan beri yaşamadığım bir sürü duygum var. şimdi yaşamasam ne zaman yaşayacağım. vallah türkü bara, diskoya, sinemaya, luna parka nere olsa gidecem..

Yorum

doktor bana demişti ki, sen falza açılıyorsun. kendine biraz sınır çiz. ama çocukluğumdan beri yaşamadığım bir sürü duygum var. şimdi yaşamasam ne zaman yaşayacağım. vallah türkü bara, diskoya, sinemaya, luna parka nere olsa gidecem..

git ya gitmediğin kabahat!valla özellikle lunapark olayı acaip rahatlatıcı ne bilim ya özellikle de kamikazeee,delirtio beni çok zevkliiii
                mesela bu haftasonunu kendine ayır ya başka bi şehre git ya başka şeyler yap yap bişiler yaaa....
                bana farklı şehirler çok ii gelio mesela....istediğim gibi davranabildiğim yerler...nası olsa kimse seni tanımıyo die daha rahat olabildiğin yerler insan tanındığı şehirde çok rahat olamıo deli fln derler die

Yorum

git ya gitmediğin kabahat!valla özellikle lunapark olayı acaip rahatlatıcı ne bilim ya özellikle de kamikazeee,delirtio beni çok zevkliiii
                  mesela bu haftasonunu kendine ayır ya başka bi şehre git ya başka şeyler yap yap bişiler yaaa....
                  bana farklı şehirler çok ii gelio mesela....istediğim gibi davranabildiğim yerler...nası olsa kimse seni tanımıyo die daha rahat olabildiğin yerler insan tanındığı şehirde çok rahat olamıo deli fln derler die
                  kendim açımdan söylüyorum. eskiden deli lafına gıcık oluyordum. şimdi ise çok seviyorum. zaten olduğum birşeyi neden saklayayım ki. sonuna kadar içimden ne geçiyorsa onu yapcam. millet sen demesen de diyor zaten. en azından hakkını verelim..

aklıma aslında çok güzel bir fikir geldi.

gidecem bir dilenmeyi meslek edinen dilencinin önünde, üstüne bağıracam.

-bak adamım akşama hasılatı istiyorum. çok topla. yoksa seni mahvederim. yaşamak istiyorsan, hasılatı ver diyeceğim.

sonra da guzaklaştığımda kasıla kasıla güleceğim..

Yorum

İşleniyor...
                  X