Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sflilerde iletişim sorunları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sflilerde iletişim sorunları

iletişim kurarken duruşumuz görünüşümüzden ziyade nasıl dinledigimiz bence nasıl konustugumuz kadar önemli.bazen ben birisiyle iletişim halindeyken baglantıyı kaybediyorum karşımdaki onu dinledigimi düşünmeli diye düşünürken anlattıklarını kacırıyorum.göz teması kurmakta da sorun cekiyorum.sanırım iyi bir dinleyici degilim.bunu yaşayan arkadaşlar var mı benim gibi diye merak ettim.

ilgimi karsı tarafın konustuklarına odaklayamıyorum bunu asmazsam her sosyalleşme deneyimim daha kötüye götürür beni diye korkuyorum.sizce nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler :roll:

ben her seferinde hayallere daldığımı fark ettiğim anda, şöyle bir kendimi silkeliyorum. dikkatimi toplmaya çalışıyorum. başta böyle epey gidiyor. zamanla ister istemez dikkatini toparlıyorsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tavananna
      benim dikkatimde çabuk dağılıyor bazen hatta karadenizde gemilerin mi battı diye espiri yapıyolar :P bende konuşma sırası bana gelince sessiz kalıyorum noldu falan diyorlar.
      vallah onların gemi batması demesi ile olsa idi; batan gemiyi çıkarırdık da maalesef öyle olmuyor. mecbur her daldığında dikkatini toplamaya çalış. başka yolu yok bunun...

Yorum

İşleniyor...
      X