Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aç kalıyorum!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aç kalıyorum!!

arkadaşlar bilmiyorum size saçma gelecek mi?
    Topluluk içerisinde gayet girişken ve konuşkanım!
    İşim pazarlama ve halkla ilişkiler üzerineydi daha sonra pazarlama ekibinin başına geçirildim dolayısıyla sık sık bölge müdürlüğü toplantılarına katılmak durumunda kalıyordum.Bu toplantıları genellikle gösterişli mekanlarda ve yemekli tercih ediyorlardı.Kendimi ifade etmede problem yok herşey hoş yolunda ama iş yemek yemeye geldiğinde tıkanıp kalıyorum ateş basıyor bir lokma dahi yiyemiyorum"siz niye bir şey yemiyorsunuz"diye sorduklarında da kızarıyorum ve aç değilim diyorum!daha sonra yalanım ortaya çıkıyor çünkü açlıktan karnım guruldamaya başlıyor
    bu seferde çok utanıyorum hem aç kalıyorum hemde rezil oluyorum
    aranızada hiç benim gibi böle bir durum yaşayan var mı? :roll:
    gabriel

ilginç.Sofrada muabbet etmekde sıkıntınız yok ama sadece yemek yerken var...bunun sosyal fobiye girdiğini sanmam...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GTO
      ilginç.Sofrada muabbet etmekde sıkıntınız yok ama sadece yemek yerken var...bunun sosyal fobiye girdiğini sanmam...
      evet durumum bu!
      bu olayımın tam olarak nereye girdiğini kestiremiyorum!
      sosyal fobiye yakın olduğunu düşündüm
      gabriel

Yorum

evet yakın ama tam nedir doktora gitmedin mi peki?

Yorum

gittim doktorum bana ilgi çekmek seviyorsun buda senin ilgi çekme k için yaptığın birşey dedi ama bana pekte öleymiş gibi gelmiyor
          gabriel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GaBrİeL
            gittim doktorum bana ilgi çekmek seviyorsun buda senin ilgi çekme k için yaptığın birşey dedi ama bana pekte öleymiş gibi gelmiyor

ne ilgi çekmesi anlayamadım bence başka bir dr a da görün..

Yorum

Re: aç kalıyorum!!

arkadaşlar bilmiyorum size saçma gelecek mi?
              Topluluk içerisinde gayet girişken ve konuşkanım!
              İşim pazarlama ve halkla ilişkiler üzerineydi daha sonra pazarlama ekibinin başına geçirildim dolayısıyla sık sık bölge müdürlüğü toplantılarına katılmak durumunda kalıyordum.Bu toplantıları genellikle gösterişli mekanlarda ve yemekli tercih ediyorlardı.Kendimi ifade etmede problem yok herşey hoş yolunda ama iş yemek yemeye geldiğinde tıkanıp kalıyorum ateş basıyor bir lokma dahi yiyemiyorum"siz niye bir şey yemiyorsunuz"diye sorduklarında da kızarıyorum ve aç değilim diyorum!daha sonra yalanım ortaya çıkıyor çünkü açlıktan karnım guruldamaya başlıyor
              bu seferde çok utanıyorum hem aç kalıyorum hemde rezil oluyorum
              aranızada hiç benim gibi böle bir durum yaşayan var mı? :roll:

Aç kalma durumu, sadece toplantılarda mı ortaya çıkıyor?

Evde olduğunda bu durumla karşılaşıyor musun?

Bazı yiyeceklere (veya yemeğin verildiği ortama) karşı herhangi bir şekilde bildiğin veya bilmediğin alerjin (antipatin) olduğu içinmi yoksa "Acaba bu yemeklerin yapıldığı yer temiz miydi?" diye sorguladığın için mi yemek yemiyorsun?

Geçmiş olsun demeyi de ihmal etmeyeyim bu arada...

Sağlıklı iyi günler dilerim...

Yorum

Yaşın kaç bilmiyorum ama ,bak güzel bir yerlere gelmişsin.son derece başarılısın ki sana bu sorumluluğu vermişler.
                kendine güven,rahat ol.sen bunca işi beceriyosun. yemekte bocalıyorsun.aslında bocalamazsın sadece cesur olman lazım.başarırsın sen ,hepimiz senin başarıcaana inanıyoruz bu an meselesi.
                hem kendini niye bu konuda eksik görüyosun?evham bunlar boş ver.
                rahat ol sen olurmu.
                Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Peki gizli veya açık bir zayıflama talebi / eğilimi var mı?

Yorum

Re: aç kalıyorum!!

Aç kalma durumu, sadece toplantılarda mı ortaya çıkıyor?

Evde olduğunda bu durumla karşılaşıyor musun?

Bazı yiyeceklere (veya yemeğin verildiği ortama) karşı herhangi bir şekilde bildiğin veya bilmediğin alerjin (antipatin) olduğu içinmi yoksa "Acaba bu yemeklerin yapıldığı yer temiz miydi?" diye sorguladığın için mi yemek yemiyorsun?

Geçmiş olsun demeyi de ihmal etmeyeyim bu arada...

Sağlıklı iyi günler dilerim...
                    [/b][/quote]
                    önceden sadece toplantılada başıma geliyordu ama şimdi en ufak bir akraba ziyaretinde bile aynı şeyi yapmaya başladım sebebini anlayamadığım bir utangaçlık hissiyle yemek yiyemiyorum
                    gabriel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: McBusiness
                      yok zatıflamayla alakası olduğunu sanmıyorum çünkü çok zayıfım
                      gabriel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
                        Yaşın kaç bilmiyorum ama ,bak güzel bir yerlere gelmişsin.son derece başarılısın ki sana bu sorumluluğu vermişler.
                        kendine güven,rahat ol.sen bunca işi beceriyosun. yemekte bocalıyorsun.aslında bocalamazsın sadece cesur olman lazım.başarırsın sen ,hepimiz senin başarıcaana inanıyoruz bu an meselesi.
                        hem kendini niye bu konuda eksik görüyosun?evham bunlar boş ver.
                        rahat ol sen olurmu.
                        yaşım 22!benimde aslında anlayamadığım bu bir çok şeyin üstesinden gelmeyi başarıyorum ama bunun üzerine gidemiyorum
                        bana "yemek ye!" dedikleri anda bile neredeyse o ortamı terketmek geliyor içimden
                        gabriel

Yorum

bende cok icki ictigim zaman yemek yemeyi unutuyırum bide simdi vize zamani hep kafam guzel su icmeyi bile unuttugum oluyor.

Yorum

Samimi ortamlarda yemek yeme şeklin nasıldır? Hapur hupur döke saça tıkıştıraraktan falan? Resmi yerlerde böyle davranamazsın ya.. hani çatal bıçak peçete filan...?? Belki problem budur.. Eğer öyleyse evde de biraz kibar takılır olaya alışırsın..
                            :roll: mesela..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: McBusiness
                              yok zatıflamayla alakası olduğunu sanmıyorum çünkü çok zayıfım
                              Çok zayıf olmanın tıbbi bir sebebi var mı?

Yoksa aşırı kontrollü beslenmeden veya yapı itibarıyla olan normal bir durum mu?

Yorum

İşleniyor...
                              X