Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu sorunun cevabını bilen varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu sorunun cevabını bilen varmı

sf den dolayı kafamızda kurduğumuz senaryo gerçekleşebilirmi

diyelimki rezil olacağım korkusuyla bir ortama girdik kendimizi gerçekten rezil edebilirmiyiz

bu soru sf mi yoksa okbden kaynaklanan korku mu

Yorum

ikisindende olabilir önemli olan sonuç

gerçekten korktuğumuz başımıza gelebilirmi

yani demek istediğim tam olarak şu

bir yere yemek yemeye gittiniz çok kalabalık bir yere

rezil olmaktan korkuyorsunuz etrafa bakmaktan yada bakamamaktan yemek zehir oldu tuhaf davranışlara başladınız

gerçekten rezilmi olduk yoksa sadece bizmi böyle sandık mesele bu

Yorum

ctrl mükkem bir konuya değinmişsin aynen bende rezil olduğumu düşünürüm bazen biri gülse bana güldü sanırım buna nasıl ebgel olucaz acaba?

Yorum

benim emin olduğum tek bişey var bydead

sf paranoyak yapıyor insanı

umarım bu soruya cevap verecekler çıkar bizde öğreniiriz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
            evet şöyle olabilir...

rezil olcam kaygısıyla içeri girdiniz..kafanız zaten rezil olma takıntısında...

o arada eliniz ayağınız birbirine dolaşır,,ne söyleyeceğinizi şaşırıp saçmalarsınız...alın size rezil olcam dediniz başınız geldi...

aynen dediğiniz gibi olay bundan ibaret..

Yorum

Re: bu sorunun cevabını bilen varmı

Orjinal yazı sahibi: ctrl
              sf den dolayı kafamızda kurduğumuz senaryo gerçekleşebilirmi

diyelimki rezil olacağım korkusuyla bir ortama girdik kendimizi gerçekten rezil edebilirmiyiz

Merhaba Sevgili Bydead,

Vücudun fonksiyonlarını yönlendiren sinyallerin geldiği yer olan beyinin içindeki düşünceler, hiç şüphesiz insan davranışlarını etkiler. Bu bakımdan, "rezil olmak" veya "mutlu olmamak" gibi düşünceler (ve benzeri diğer konularda) problemlerin çözümü, BEYİN SİNYALLERİNİN TERBİYE EDİLMESİNDEN geçiyor.

Beyin sinyallerinizi (düşüncelerinizi) kontrol altına almayı başardığınız zaman, problemin büyük bir bölümünü çözmüş ve konuya hakim olmuşsunuz demektir.

Herkese sağlıklı iyi günler dilerim...

Yorum

ben dışarı çıkarken yolda duyduğum kaygıdan ne insanlara bakabiliyorum nede yanımdaki arkadaşım yada kardeşim olsa onla konuştuğumu anlıyorum oda anlamıyor ne dediğimi resmen saçmalıyorum dışarda gezmeye kalkışsam herkesin gözü üzerimde falan hissi birçok düşünce varken zor yaa

Yorum

İşleniyor...
                X