Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15 Temmuz 2007 bulusması fotoragrafları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: sev__beni
    Orjinal yazı sahibi: GTO
    bayaa kalabalık bir toplantı olmuş bidahakine stadyum kiralayın...buluştunuzda noldu şimdi 5 tane sap bi tane kız..ne konuştunuz ne anlattılar sana seni farklı bi yöne çekmeye çalışan oldumu oresimde sen gözlüklü olan mısın?
    birde resmi çeken var onu unuttun sanırım

yok bu kızın yanında oturan görünmez adamya

Yorum

bu resim zaten www.yaşamadonus.org sitesinde yayında zatten orda yayında olan bir resimi koydum yani bu yuzden resimdeki arkadaşların rahatsız olucagını dusunmedim ama isterseniz kaldırırım. sadece bulusmaların ne kdar guzel olabilcegini gostermek amacıyla koydum bu resmi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
        buluşmaya hiç kız gelmedi mi?
        2 yada 3 bayan vardı ama sanırım 2 si fotoragrafta gozukmek istemedi ama erkeklerin sayısı daha fazlaydı tabi.
        neyse fotoları siliyorum madem bu kadar tepki gosterdiniz

bizde bir bulusma duzenleyelim dedim ama kimse kaale almadı ustelik bu guzel bahar aylarında çok daha keyifli olurdu

Yorum

ok teşekurler ilksen benim mesela forumdda bakarsanız bulusmayla ilgili fikirlerim var. mesela birlikte mangal bile yapabiliriz herhalde bu çok zor bişey olmasa gerek.

bulusmadaki detaylara gelince 2 sene olduğu için hepsini hatırlayamıyorum. genelde sosyal fobi hakkında sohbet ettik, herkes kendi sorunlarını anlattı. oturdugumuz yerde taksim meydanındaki çay bahçesi oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gorunmezadam
            Orjinal yazı sahibi: bonnie
            buluşmaya hiç kız gelmedi mi?
            2 yada 3 bayan vardı ama sanırım 2 si fotoragrafta gozukmek istemedi ama erkeklerin sayısı daha fazlaydı tabi.
            neyse fotoları siliyorum madem bu kadar tepki gosterdiniz

bizde bir bulusma duzenleyelim dedim ama kimse kaale almadı ustelik bu guzel bahar aylarında çok daha keyifli olurdu

müdür mangal varsa bende gelirim mangal dumanını içime çekip zehirlenmiştim bi kere..

Yorum

İşleniyor...
            X