Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15 Temmuz 2007 bulusması fotoragrafları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 15 Temmuz 2007 bulusması fotoragrafları

arkadaşlar ben daha once bir bulusmaya katıldım bulusmaya katılanlar yasamadonus.org isimli bir siteden gelmişlerdi bende bu bulusmaya ilk defa katıldım. aşagıda bulusma ile ilgili fotografları gorebilirsiniz

fotoları sildim tepkilerden dolayı

bayaa kalabalık bir toplantı olmuş bidahakine stadyum kiralayın...buluştunuzda noldu şimdi 5 tane sap bi tane kız..ne konuştunuz ne anlattılar sana seni farklı bi yöne çekmeye çalışan oldumu oresimde sen gözlüklü olan mısın?

Yorum

ama boyle sap falan gibi kelimeler kullanma ayıp etmiş olursun hepsi çok iyi kişilerdi çok eglenceli geçti ayrıca orda daha kalabalıktı bazı arkadaşar fotoda çıkmak istemediler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: silent_-
        Orjinal yazı sahibi: GTO
        bayaa kalabalık bir toplantı olmuş bidahakine stadyum kiralayın...buluştunuzda noldu şimdi 5 tane sap bi tane kız..ne konuştunuz ne anlattılar sana seni farklı bi yöne çekmeye çalışan oldumu oresimde sen gözlüklü olan mısın?

)) belki busefer fazla olur neden öyle diyosunki. yani ben insanlara güvensem katılırdım
        tamam buluşma yeri ankara atakule önü 25 nisan 2008 gelmeyen olursa ayıp olur evden alma serviside var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gorunmezadam
          ama boyle sap falan gibi kelimeler kullanma ayıp etmiş olursun hepsi çok iyi kişilerdi çok eglenceli geçti ayrıca orda daha kalabalıktı bazı arkadaşar fotoda çıkmak istemediler

SAP:bitkinin dal, yaprak, çiçek gibi bölümlerini taşıyan, ağaçlarda odunlaşarak gövde durumunu alan bölüm.

SAP 2.anlamıotasyum aluminyum sulfatın halk arasındaki ifadesi.

ben burada herhangi bir küfür yada kötü bir söz bulamadım sen neden alevlendin reis?

Yorum

)) belki busefer fazla olur neden öyle diyosunki. yani ben insanlara güvensem katılırdım
            tamam buluşma yeri ankara atakule önü 25 nisan 2008 gelmeyen olursa ayıp olur evden alma serviside var.
            ama ben sf li değilm zaten. olsamda katılmazdım

sen hem katılırım hemde katılmam mı diyorsun anlayamadım seni?

Yorum

diyelimki bulusacagın insanlar kotu niyetli birileri mesela oyle taksim gibi kalabalık bir yerde ne yapabilirler? sana bu arada silient ailem izin vermez demiştin yaş kaç?

Yorum

sende güven eksikliği tespit ettim..

Yorum

23 YAŞINDASIN BENDE 24 ailen hala izin vermiyorsa bir yere gitsen mesela kız arkadaşınla buluscaksın ozamanda izinmi isteyceksin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
                    Bu resimleri yayınlamak için diğer isimlerden izin aldınız mı..? kendileri resimlerini böyle büyük kapsamlı bir sitede yayınlandığını biliyorlar mı..
                    Resimdekilerden birini ben tanıyorum mesela..
                    Bu konuda acil cevap bekliyorum.. aksi halde resimleri kaldıracağım..

densiz pat diye koydu resimleri hem biz bu insları görüp ne yapacağız yani...deşifre etti insanları siz kaldırın bence resimleri ilksen hanımefendi!!!

Yorum

bende buarada mitcileri arıyorum.

Yorum

sen hangisisin merak ettim ve ikinci resimde niye boy sırasını bozmussunuz kafam oraya takıldı bende öyle düzensiz eğri şeylere kafayı takarım

ayıp olmasa ilk anda nasıl tanıştınız nicklerinizimi söylediniz?

düşünsene ben şimdi dicem sev beni sonra millet toplanıp sevmeye mevmeye kalkmasın durduk yere katil olmayalım

ayıp ettin severizde ..........de diyebilirler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
                          Bu resimleri yayınlamak için diğer isimlerden izin aldınız mı..? kendileri resimlerini böyle büyük kapsamlı bir sitede yayınlandığını biliyorlar mı..
                          Resimdekilerden birini ben tanıyorum mesela..
                          Bu konuda acil cevap bekliyorum.. aksi halde resimleri kaldıracağım..
                          sen hangisini tanıyorsun onuda merak ettim kardeşim adamı öyle merakta bırakmayın

Yorum

birde resmi çeken var onu unuttun sanırım

Yorum

arkadaş bu resimlerde yok çünkü sanırım resmi çeken kendisi

Yorum

İşleniyor...
                              X