Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bugun doktora gittim ordan geliyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bugun doktora gittim ordan geliyorum.

bugun doktora gittim ve doktora oldugu gibi anlatttım forumda yazdıklarımı sizde biliyorsunuz mesela ozellikle şunu anlattım.
    http://www.psikoloji.gen.tr/modules.php ... ic&t=32830
    ve oda aşagıdaki reçeteyi verdi.
    bana rustral verdi her ne kadar ilac kullanmayı sevemesemde bir deneycem.
    ama bir kaç gun kendimi çok kotu hissedersem bırakabilirim örnegin ders çalışmamı engellerse. gibi

[/url]

doktor verdiyse kesinlikle ilaçlarını kullanmalısın. yok öle şöyle olursa böyle olursa deyip haftalık ilaç kullanmak. hem benim üst komşuma yazdı doktor lustralı hiç bi yan etkisini yaşamadı. bide aşırı uyumayı sever ama ondan uyku falanda yapmadı. ben lustral kullanmadım cipralex kullanıyorum ama komşum gayet memnun. yan etkileri olsa dahi bunlar geçici doktorun söylemiştir. yemekle birlikte alırsan o yan etkilerde yarı yarıya azalıyo. ilacını düzenli olarak kullanıcaksın hadi bize söz ver
    yoksa seni sitenin en eli maşalısına teslim ederim
    sabırlı ol tamammı. şikayetlerin olduu zamanda yanındayız. yan etki yapsada 1 hafta bixle birlikte bunu aşarsın.
    HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

ama tamamda 10 gün sonra sınavlarım başlıyor ve hiç çalışmadım ben ne yapıcam?

ve az önce yarım rustral içtim gerçi eczaneci sabah alıcaksın dedi ama merak ettim etkilerini

Yorum

seni kaygılandıran uyku yaparsa diyemi? yada konsantrasyonunu bozar diyemi?. şimdi dediğim komşu geldi. konuşup sana yazıcam az bekle. ama herkeste aynı etkisi olurmu onu bilemem. keşke kullanan biri olsa forumda o daha iyi açıklar. 5 dakka sonra dönücem sana..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: angelcan
          seni kaygılandıran uyku yaparsa diyemi? yada konsantrasyonunu bozar diyemi?. şimdi dediğim komşu geldi. konuşup sana yazıcam az bekle. ama herkeste aynı etkisi olurmu onu bilemem. keşke kullanan biri olsa forumda o daha iyi açıklar. 5 dakka sonra dönücem sana..
          beni tek kaygınlandıran sınavlarıma olumsuz etkilşermi yani öğrenmemi güçleştirirmi bu 1.
          2ncisi de sınavlar bitsede ben yine surekli okurum çalışırım bazı konularda geliştiririrm kendimi ozamanda beni etkilermi.
          3 ncusu biz aslında bir çeşit uyuşturucu kullanıyoruz oyle degilmi.
          4ncusu ise çok teşekurler sana çok ilgilendin yardımcı olman duygulandırdı beni yoksa ilacın etkisimi başladı :P

Yorum

başka bi hastalığın yoksa çok fazla etkileyeceğini sanmıyorum. çünkü komşumda anksiyeteyle birlikte dikkat bozukluğu çıktı. benim gözlemlediğim kadarıyla da şu an çok çok daha iyi. onunda ilk kullanışı daha bir paketi bitmedi.komşumun ağzından birebir yazıyom görünmezadam.(( ilk günlerim olduğuna rağmen hiç bir yan etki hissetmedim, ne uyku ne sersemlik, sadece sakinlik veriyo ama bu sersemlik asla değil diyo. hatta önceden gazete, kitap okurken daha dalgındım şimdi daha sakin daha net okuyabiliyom)) dedi.
            bence kendine vesvese verme ilacın etkileri üstünde kendini yoğunlaştırma. eğer yoğunlaşıcaksanda iyi yönde olsun bu. ilk kullanacağın için kaygı duyuyo olabilirsin normal tabi. ama lütfen çok büyükme. burda çoğu kişi bu tür ilaçlardan kullanıyoz ve günlük hayatımıza devam ediyoruz. yani konsatrasyon bozukluğu çok rahatsız edecek derecede olsa sokağa bile çıkmayız toparlayıp kafayı dimi.
            bende anks. bozukluğu için ilaç kullanıyorum ve kitap okumayı çok çok seven biriyim. okudukların boşuna gitmez aklında kalır merak etme
            sadece bunu kaygı haline getirme. komşumunda dediği gibi daha sakin stressiz çalışıcaksın belkide.
            ben senin yerinde olsam içerdim. çünkü yaşadığın başka sorunlar bu ilaç kullanma konusundan daha önemli sorundur eminim. bunu ayrıntı olarak gör ve iyileşmen kendini daha iyi hissetmen seni iyileştiricek yardımcı olacak şekilde gör.
            başarılar arkadaşım...

Yorum

arkadaş burdamısın?

Yorum

evet gedlim buyur

Yorum

ne yaptın arkadaşım. içmeye karar verdinmi?

Yorum

1 saat evvel içtim yarım tablet az once bisiklet kullandım sanki dengede durmakta zorlandım ama uzun suredir bisiklete binmedim ondanda olabilir.

Yorum

görünmez adam bu ilacı bende kullandım acayip uyku ve halsizlik yapıyorr dikkat ed !

Yorum

aslında doktorun yuzune soyledim ilaca karısıyım diye ama neyse

Yorum

İşleniyor...
                        X