Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok acı çekiyorum:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok acı çekiyorum:(

Çok acı Çekiyorum. Nasıl 2 ayda unutabildi hani cok sevıyordu hani onun için çok önemliydim.. Bugün BAaşka biriyle çıktıgını ögrendim ..Ben onu hala unutamadım hala acı cekıyorum ve onu sevıyorum.. Unutmak bu kadar kolaymı ?

Re: çok acı çekiyorum

Orjinal yazı sahibi: asi_melek
    Çok acı Çekiyorum. Nasıl 2 ayda unutabildi hani cok sevıyordu hani onun için çok önemliydim.. Bugün BAaşka biriyle çıktıgını ögrendim ..Ben onu hala unutamadım hala acı cekıyorum ve onu sevıyorum.. Unutmak bu kadar kolaymı ?
    kolay değil

Yorum

Re: çok acı çekiyorum

Olaya olumlu bakacak olursak tecrübe kazanmış olduk. Bir dahaki sefere temkinli yaklaşırız di mi kanka?
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Ofssss yha çok acı cekiyorum ben unutmayı denedigim Halde Unutamadım o hemen unutmuşşşşşş :cry:

Yorum

Ofssss yha çok acı cekiyorum ben unutmayı denedigim Halde Unutamadım o hemen unutmuşşşşşş :cry:

Yorum

Baba can dündar mı ne diyorsa öyle körü körüne bağlanmayacaksın birşeye diye alla alla
            Her şey güzel olacak...

Yorum

biliyorum o şiiri çok güzel ama olmuyo ben yapamıyorum

Yorum

Yapamadığın için belki iyi yapıyorsundur çünkü o şiirin sözleri güzel geliyor gibi ama doğruluk payı yüksek değil bana göre sevdiğine bağlanacan tabi benimseyeceksin. Siz bayanlar hemen erkeklere kanıyorsunuz olan ben gibilere oluyor yahu, sindiremiyorum içime valla bak.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528
                  Yapamadığın için belki iyi yapıyorsundur çünkü o şiirin sözleri güzel geliyor gibi ama doğruluk payı yüksek değil bana göre sevdiğine bağlanacan tabi benimseyeceksin. Siz bayanlar hemen erkeklere kanıyorsunuz olan ben gibilere oluyor yahu, sindiremiyorum içime valla bak.
                  yok ben yapmaya çalışsamda yapamıyorum olmuo ben baglanıyorum sonrada unutmam zor oluyo acı cekiyorum

Yorum

bırk kendını aglayabıldıgın kadar ağla.dök içini sonuna kadar ki bişey kalmasın ıcınde.olay yeni oldugu için acı cekmen normal.ılıskılerde hep uzulen bı taraf oluyo malesef.ama hayatı kendıne zehır etme.enınde sonunda sende unutacaksın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: moongirl
                      bırk kendını aglayabıldıgın kadar ağla.dök içini sonuna kadar ki bişey kalmasın ıcınde.olay yeni oldugu için acı cekmen normal.ılıskılerde hep uzulen bı taraf oluyo malesef.ama hayatı kendıne zehır etme.enınde sonunda sende unutacaksın
                      o hemen unutmus 2 ayda unutmus ben neden hemen unutamıyorum neden yha

Yorum

Nedeni mi var sen aşk yaşamamışsın içinde büyük bir hasret var onun üçün.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528
                          Nedeni mi var sen aşk yaşamamışsın içinde büyük bir hasret var onun üçün.
                          nasıl yaşamadım yha .
                          hasretmı var oda kötü ofss

Yorum

şöyle düşün senı cok seven ama senın sevmedıgın bırı oldumu? yapılabılcek bişi yok evet sevıyosa unutmamalıydı.cok acı bılıyorum ama demekkı sevgısı bıtmıs.bence sımdı bıra zuyumaya calıs sabah daha ıyı olacaksın.hatta gır yatagına agla nasılsa aglarken uyuya kalırsın.sabah bıraz gozlerın şiş olur ama kendını dah ıyı hısedıceksın bak gör.

Yorum

şöyle düşün senı cok seven ama senın sevmedıgın bırı oldumu? yapılabılcek bişi yok evet sevıyosa unutmamalıydı.cok acı bılıyorum ama demekkı sevgısı bıtmıs.bence sımdı bıra zuyumaya calıs sabah daha ıyı olacaksın.hatta gır yatagına agla nasılsa aglarken uyuya kalırsın.sabah bıraz gozlerın şiş olur ama kendını dah ıyı hısedıceksın bak gör.
                              Aglamaktan gözlerim sismeye basladı uyuyamıyorum.sevgi hemen bitermi ?

Yorum

İşleniyor...
                              X