Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi belirtileri nedir... ( taslak hazırlığı )

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kalabalık ortamlarda mutlak olarak insanlar arasında kaybolmayı istiyorum.Fazla dikkat çekmemek için çabalıyorum.Ayrıca alışveriş gibi durumlarda interneti kullanıyorum.Çok fazla kişinin yeraldığı arkadaş ortamları girmekte en sıkıntı çektiğim yerler.Bir mekana girdiğimde mutlak suretle en sessiz ve sakin olan tarafa yöneliyorum.Ayrıca aşırı terleme ve kalp çarpıntısı da cabası.
    <strong><em>''G&ouml;lgeler Karanlıktan Korkmaz''</em></strong><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ...Betül...
      Heeee
      Yok onu aramak istemiyorum....
      Genel bir durum yani...
      Normalde hep konuştuğum biriyle bile konuşacakken heyecanlanıyorum :S
      Mesela Gülben Ablam'ı arayamıyorum :S
      hmm yaşadığın anksiyete yüzünden bunlar.... arayacağın zaman anksiyete yaşıyorsun... buda zihinsel kargaşaya neden oluyor... ne diyeceğini ne konuşacağını bilemiyorsun yada emin olamıyorsun.... hmm bunu nasıl yenebiliriz hepsini kendi bilgisayarımda yazıyorum.... int bağlanır bağlanmaz kaliteli bir paylaşıma imza atacağım....

Yorum

Therapymiz gelsin artıkk....
        Therapymizi istiyoruzz.......
        valla evde bilgisayar olunca internete para harçamam biraz tuhaf oluyor.... inş eve bağlatayımda internet kurtulalım bu durumdan.... babam kendine bir araba alsın ilk.... onu bekliyoruz şimdi ..... valla bende sizi yanlız bırakmak istemiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crystalsun
          Heeee
          Yok onu aramak istemiyorum....
          Genel bir durum yani...
          Normalde hep konuştuğum biriyle bile konuşacakken heyecanlanıyorum :S
          Mesela Gülben Ablam'ı arayamıyorum :S
          benim de biraz önce aklıma gülben geldi =(((
          evlerinde internet yokmuş.... bağlatınca oda bizimle olacak.... onunla derdimiz aynı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sarin
            Kalabalık ortamlarda mutlak olarak insanlar arasında kaybolmayı istiyorum.Fazla dikkat çekmemek için çabalıyorum.Ayrıca alışveriş gibi durumlarda interneti kullanıyorum.Çok fazla kişinin yeraldığı arkadaş ortamları girmekte en sıkıntı çektiğim yerler.Bir mekana girdiğimde mutlak suretle en sessiz ve sakin olan tarafa yöneliyorum.Ayrıca aşırı terleme ve kalp çarpıntısı da cabası.
            hmm kendi yeteneklerine olan inancın düşük olabilir.... rezil olacağını düşündüğün için fazla eylem yapmak istemiyor olabilirsin.... çevrende bulunan insanlar tarafından olumsuz eleştiri almak istemiyor olabilirsin.... veya onlara alay konusu olmak istemiyor olabilirsin.... bütün bu kaygılarını doğuran şey dediğim gibi kendine olan güveninin azlığı.... sanırım davranışlarının çevrendekilere etkilerinden emin değilsin.... hata yapma korkusu yaşıyor olabilirsin.... hata yaparsam dışlanma yaşarım ve kimse tarafından önemsenmem gibi kaygılara sahip olabilirsin.... bu anlattıklarımın sana uyan kısımları var mı? :roll: cevabını verirsen sevinirim....

Yorum

ya tarapıy kardeş bendede aynı sorun var ama ben bunun sorun olarak algılanmasını anlamıyorum nasıl bır ınsan dıger ınsanın ne dusundugune onem vermez vermeyen ınsan salak durumuna duser bence bunu aklım almıyor valla

Yorum

ben liste yaptım şimdi yeni doktora gidicem psikolojik hastalıklar konusunda hangi rahatsızlığı okusam bende mevcut bende hepsini yazdım bakalım sonuç nolcak.
                <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

İşleniyor...
                X