Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobi ve İlaç Tedavisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobi ve İlaç Tedavisi

merhaba arkadaşlar...

20 yaşında üniversite öğrencisiyim.bir süre ilaç tedavisi gördüm ve bi etkisini görmediğim içinde tedaviyi bıraktım...

sormak istediğim soru ; sosyal fobide ilaç tedavisi ne kadar etkili?sosyal fobi kalıcı bir hastalık mı yoksa tedavi kesin çözüm mü ?

cevaplarınız için teşekkür ediyorum şimdiden..

insanın içinde başlar herşey zaten...ilaç tedavisi gören bi sosyal fobili bu illetten kurtulmak istiyo demek ki...ama irade yetmiyo sf de ben denedim olmadı .)

Yorum

tedavi olduğun takdirde kurtulabilirsin arkadaşım. ne yaparsam yapayım kurtulamam deme hiçbir zaman=) kalıcı değil.

ilaçlar tedavi sürecine yardım ediyor. terapiye destek veriyor. kendi başlarına fazla etkili değiller diye biliyorum. (en azından arkadaşlarımdan gözlemlediğim kadarıyla böyle)

Yorum

bunu tamamen yenmek mümkün deyil ama azaltılabilir..

Yorum

düşük dozda benzodiazepinler sosyalfobinin tedavisinde baya bi etkili

Yorum

bonnie 2 dr a gittim 2side anksiyete bozukluğu teşhisini koydu bana..

aslında yazdıklarına göre bende sosyal fobi yok çünkü ben her ortama giriyorum ve yeni ortamlara girmek bana zevk veriyor

benim tek sorunum titreme o da her zaman var bende şuan bile...ama heyecan yaptığım zamanlarda aşırı oluyo..

Yorum

İşleniyor...
            X