Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HERŞEYDEN KORKUYORUM

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Arkadasım neden korkuyorsun.Korktugun sey seni şimdiye kadar öldürmemiş bilirsinki öldürmeyen sey güclendirir.sana eft yapmayı öneriyorum.hayatın tadını cıkarmaya bak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nerdengeldin
      Arkadasım neden korkuyorsun.Korktugun sey seni şimdiye kadar öldürmemiş bilirsinki öldürmeyen sey güclendirir.sana eft yapmayı öneriyorum.hayatın tadını cıkarmaya bak
      öldürse iyi... öldürmediği için hayatım hep korkmakla geçiyor...korkusuz, he-man falan olmak istediğim yok, sadece normal olup yine normal insanların verdiği tepkiyi vermek istiyorum...

Yorum

şöyle sorsam belki yanıt bulurum...sanatçıların sahneye veya tv ye çıkmadan önce cesaretlerini arttırmak için kullandıkları ilacın adını bilen var mı???

Yorum

???

Yorum

Eczaneden degil de baharatcilardan bulabilirsin.Kafa otu (supurge otu) diyorlar.Cay gibi yaparak kaynatiyorsun.Sabahlari aksamlari iciyorsun. Normallesmek icin damarlarin aciliyor.Vucut fonksiyonlari normale donuyor.Artik hic birsey sizi rahatsiz etmiyor.

bu illa bir ilac dedigin icin yazilmistir. Yan etkisi yoktur ama cay icmeden once aklinda kendini korkmamaya sartlandirip cayin kesinlikle iyi gelecegini dusunmelisin.

Bu da baska bir cesaret tavsiyesi:

Evet her hakikî hasenat gibi cesaretin dahi menbaı, imandır, ubudiyettir. Her seyyiat gibi cebanetin dahi menbaı, dalalettir. Evet tam münevver-ül kalb bir âbidi, küre-i arz bomba olup patlasa, ihtimaldir ki, onu korkutmaz. Belki hârika bir kudret-i Samedaniyeyi, lezzetli bir hayret ile seyredecek. Fakat meşhur bir münevver-ül akıl denilen kalbsiz bir fâsık feylesof ise; gökte bir kuyruklu yıldızı görse, yerde titrer. “Acaba bu serseri yıldız Arzımıza çarpmasın mı?” der; evhama düşer. (Bir vakit böyle bir yıldızdan Amerika titredi. Çokları gece vakti hanelerini terkettiler.)
            Her Şeyin Iyisine Bak

Yorum

Bence ilaçtan çok terapiyle hallolacak bir problem bu.

Yorum

derhan nurlardan damlalar sunuyorsun bize sende bizdensin demek.

Yorum

derhan...nurdan damlalar yazıyor...bunu biraz daha açıklayarak yazsada herkes anlayıp yararlanabilse...daha iyi olmaz mı saygılar
                  korku hepimizde var..ben sosyal fobimin üstüne gitmeye çalşıyorum ..ama hala bir dolu korkum var aşamadığım ..benimle mezara geleceklermi dersiniz...

Yorum

arkadaşlar olaya farklı bir pencereden bakalım.yani biraz da islam 'ın konuya yaklaşımına bakalım.Biz şu fani dünyada tek bir varlığa karşı sorumluyuz.O da Allah(c.c)'tır. Allah(c.c) sizlerin dış görüşünüze bakmaz. O'nun katında en yüce kişi en doğru,en dürüst hayırlı işlerde yarışan insandır.Bizler eğer bu noktada kendimizi rahat hissediyorsak eğer çirkin olmuşuz şişman olmuşuz şaşı olmuşuz öenmli değildir.

Mutlu insan tüm varlığıyla kendisini Allah yoluna adayandır......

Yorum

aslında kimse alkolü önermez ama sana alkolü önereceğim. alkolün kontrollü kullanıldığı sürece sağlığa yararlı olduğunu düşünüyorum.
                      bana kalırsa biraz alkole ihtiyacın var senin. kafa iyi olduğu zaman korktuğun şeylere güler geçersin.
                      karanlık, aydınlık, sosyal, asosyal, yükseklik, deniz aklına hangi korkunç düşünce gelirse gelsin hepsi sana komedi gibi gelir.
                      sanatçıların da sahneye çıkmadan önce bir yudum kanyak yada votka aldıklarını biliyorum.

Yorum

Bir uzmanla görüşmeni tavsiye ederim. Aslında olay, kişinin kendisinde bitiyor. İlaç yardımcıdır. Beyninle savaşmayı öğrenmelisin. Değişmeye karar vermeli ve bunun için uğraşmalısın. Terapilerin bu konuda faydalı olacağını düşünüyorum. Cesaret verici ilaç olarak Rivotril'i duydum. Anlık rahatlama sağlıyor. Sürekli kullanımda bağımlılık yapıyor. Bu nedenle doktorlar yazmak istemiyorlar. Yeşil reçete ile satılır. Reçetesiz alamazsın.

Yorum

başkalarını kendinden üstün mü görüyorsun?küçüklüğünde buna sebep olabilceğini düşündüğün bir anın var mı?bunu bulamıyorsan ve ne yaptıysan da çözüme ulaşman mümkün olmadıysa terapi öneririm...psikiyatristten önce psikolog...
                          marla.. marla.. damaginizdaki bir cizik.. sadece onu dillemegi biraktiginizda gececek kucuk bir cizik.. ama yapamiyorsunuz..

Yorum

rivotrili bende öneririm ben kullanıyorum dr. ilk önce sabah öğle akşam 3 damla yani günde 9 damlayla başladım şimdi sadece kendimi kötü hissetiğim zaman alıyorum 3 4 damla yeterli oluyo sana bir kitap önermek istiyorum ben sosyal fobik değilim ama kitap ilgimi çekti ve okudum.. yıldız burkoviç sosyal fobi adlı kitabı sana yardımcı olurr...

Yorum

Afyon, uyuşturucu, kokain var cesaret verecek ilaç; ama tavsiye etmem. Yan etkileri çok fazla. :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X