Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HERŞEYDEN KORKUYORUM

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• HERŞEYDEN KORKUYORUM

korkamdıgım hiç birşey yok!!!yalnız kalmaktan ,konuşmaktan, aklınıza gelecek ve cesaret gerektirecek herşeyden korkuyorum...cesaret verici bildiğiniz bir ilaç varsa bunun adını yazmanızı istiyorum...şimdiden teşekkürler...

sende benim gibi doktora gitmekten korkuyorsun.
    Tavsiye edebileceğim ilaç İnsomin - 5 ytl eczanede-bana güç vermişti.düzenli kullan.

ha bu arada araba kullanıyosan veya dikkat gerektiren makina falan aman diyim bu ilaç sersemlik veriyo...

Yorum

“İnsan yaşamak için doğmuştur, yaşamaya hazırlanmak için değil.” (Boris Pasternak)
      insana verilen bu tur sevmek,korkmak,kiskanmak gibi duygular hayati zindan etmesi icin degil yerinde kullanarak hayati gayesine gore yasamak icindir.
      Ama illa bir ilac diyorsaniz bilemiyorum.
      Allah sifalar versin
      Her Şeyin Iyisine Bak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: junkdarc
        sende benim gibi doktora gitmekten korkuyorsun.
        Tavsiye edebileceğim ilaç İnsomin - 5 ytl eczanede-bana güç vermişti.düzenli kullan.

ha bu arada araba kullanıyosan veya dikkat gerektiren makina falan aman diyim bu ilaç sersemlik veriyo...
        senin yazdıgın sanırım uyku ilacı...

Yorum

ben de herşeyden korkuyor ve herşeyden nefret ediyorum.dur bakiyim nolcak sonumuz...

Yorum

cesaret verici bir ilaç olduğunu sanmıyorum yok öyle bişey...
            ama yardım ve destek alabileceğin yerler var..
            bende senin gibiydim ki hala öyleyim..
            evde yalnız kalamam mesela o derece bazen artıyor..

Yorum

Re: HERŞEYDEN KORKUYORUM

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobikefe
              korkamdıgım hiç birşey yok!!!yalnız kalmaktan ,konuşmaktan, aklınıza gelecek ve cesaret gerektirecek herşeyden korkuyorum...cesaret verici bildiğiniz bir ilaç varsa bunun adını yazmanızı istiyorum...şimdiden teşekkürler...
              valla öyle bir ilaç varsa bana da söyleyin.(olduğunu zannetmiyorum ama ) ben de ödleğin tekiyim.mesela ben bir evde asla tek başıma kalamam sadece bazen gündüz kalabiliyorum.sebebi de çok tuhaf.asla hırsızdan vs korkmam.insanlardan korkmam.benim korktuklarım farklı şeyler her zaman bu korkularla yaşadım.mesela babam evde yokken ev o kadar kalabalık olsun, hayatta uyumam ışıkları da kapamam.mutlaka evde bir erkeğin olması lazım. sanki erkek olsa beni kurtaracak da ya herşeyden korkuyorum işte.insanlar hariç herşeyden.bütün olağanüstülüklerden ve cansızlardan korkuyorum.şofbenden korkarım.şofbenli evlerde banyo edemem.çamaşır makinesinden korkarım. hele hele arabalardan müthiş korkarım aman allahım :!: arabalardan korktuğum kadar bir de aşktan korkarım o kadar.ama araba bana çarpar diye korkmam.ben arabanın içindeyken biyere veya birine çarpacağız diye korkarım.yanımdan tır geçse bembeyaz olurum...bi de arabalar kadar cinlerden korkarım. asansörden, açık pencereden, geceden neyse işte daha birsürü şeyden korkarım. .
              hatta geceleri ben uyanık olup uyuyamayıp, evdekiler uyuyorsa, korkudan ölürüm.ve hemen uyuyabilmek için mide bulantısını önleyici hap alırım.harika uyku yapıyor.
              gerçekten buna benzer haplar biliyorsanız bana da söyleyin...
              yüreğim seni çok sevdi...

Yorum

Bak bu olayı mantıkla halledelim.. Şimdi sen HERŞEYDEN korkuyorsun.. O halde onun tersinden korkmaman lazım.. Değil mi? HERŞEYİN tersi ne?? HİÇBİRŞEY...

O HALDE DOSTUM BAK SEN ASLINDA HİÇBİRŞEYDEN KORMUYORSUN

Mantık öyle söylüyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pirana
                  Bak bu olayı mantıkla halledelim.. Şimdi sen HERŞEYDEN korkuyorsun.. O halde onun tersinden korkmaman lazım.. Değil mi? HERŞEYİN tersi ne?? HİÇBİRŞEY...

Mantık öyle söylüyor...
                  tam bir paradoks
                  yüreğim seni çok sevdi...

Yorum

AYIPTIR SÖLEMESİ BANA II.ZENON DERLER... 8)

Yorum

İlkçocukluk döneminizde temel güvene karşı güvensizlik döneminde bir yerlerde kopuklık olmuş muhtemelen güven duyamıyor herşeyin size zarar vereceğini sanıyorsunuz. Bir terapist arkadaşımla görüşmenizi öneririm.

Yorum

güvenilir ,alındığı zaman bütün korkuların üstesinden gelinecek bir ilaç söyleyen çıkmadı hala :cry:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pirana

Mantık öyle söylüyor...
                          bu durum bölye olursa geçerli:
                          o ortamda hiçbirşey yani onu rahatsız eden hiçbirşey olmazsa korkmaz.yani herşeyden her uyarandan korkan ortada uyaran olmazsa korkmaz
                          normaldir.

bence buradan ilaç istemek dogru degil doktora gitmek lazım sf li arkadaşım aynı yoldayız diye söylüyorum bende aşırı derecede sosyalfobiğim ama caktırmayan cinsinden.neyse kendini ikna et ve doktora görün derim ben

Yorum

geçicide olsa korkuya çare yok demek

Yorum

:evil: ....:!:
                              ........

Yorum

İşleniyor...
                              X