Duyuru

Collapse
No announcement yet.

buluşmaya ne dersiniz?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• buluşmaya ne dersiniz?

arkadaşlar ewde oturup kara kara geçmesini beklemekle bi sonu gelmez bişeyler yapmak lazım.. bende bi sf'liydim. suan 25 yaşındayım ve çok zorda olsa atlattım, %100 geçtimi derseniz, sadece karekterimde bıraktığı izleri kaldı. önemsenmiyecek küçük şeyler. olabiliyo başarılabiliyo. benim suanki asıl amacım sizlerle konuşabilmek paylaşabilmek bunları. ve sizinde ufacıkta olsa ilerlediğinizi görebilmek, sf'yi alt edebilmek,artık daha fazla kazandırmamak ona,elimde olsa söküp almak isterdim onu herkesden. bunun için elimden ne geliyosa yapmak istiyorum!! ben istanbulda oturuyorum ve istanbulda oturup gelebilcek arkadasları bulusmaya davet ediyorum.size garanti verebilirim,hiç bişey yapmadan sadece gelip oturmak belki konuşulanları dinlemek bile koca bir adımdır. sizler bu konuda ne düşünürsünüz, yada doğru olurmu nasıl düşünürsünüz bu buluşma hakkında paylaşın benimle? çünkü ben çok ciddi ciddi düşünüyorum bu konuda. ve ben çok zor günler geçirirken bu konuda yanımda nasıl biri olmasını isterdim diye düşünerek yanınızda olmak istiyorum sizlerin. nasıl cesaret ediyosun diye düşünebilirsiniz sonuçta kimseyi tanımıyorum ama ben bi sf linin asla kötü bir insan olabilceğine inanmıyorum. zaten ne oluyosa kendinden önce başkasının ne düşünüceğini umursadığı için oluyo tüm bunlar.. herneyse konuşacak çok şey var benim bu yapmakistediğim şeyle ilgili fikirlerinizi bekliyorum, olumlu yada olumsuz....

gelmek cok ısterım.konuscak bırılerıne cok ıhtıyacım var gercekten ozellıkle de benı anlayabılen bırılerıne.hatta bıkerelık degıl duzenlı olarak gerceklestırırsek yararlı olacagını dusunuyorum.

Yorum

süpersin! işte benimde tam olarak demek istediğim bu. benimde çok ihtiyacım vardı ama böyle bi şansım olmadı hiç.dedim ya konuşcak çok sey var ewet bende düzenli olsun istiyorum. güvenin bana, ufacıkta olsa katkısı olucaktır size..

Yorum

arkadaşlar hiç değilse neden böyle bişey düşünmezsiniz onu yazın.. en az bi 3 4 kişi olabilirsek daha iyi olabilir... lütfen fikirlerinizi belirtin.. radika sen neresindesin istanbulun?

Yorum

Site olarak bir buluşma düzenlenmesi güzel bir olaydır. Kabul görürsek, ben de arkadaşlarla tanışmak üzere buluşmaya katılmak isterim...

Yorum

Bumerag,

Haziran 21. 2009'da uye olmussunuz... 5 gun once. Portalda paylasimlarinizi bekliyoruz. Ancak, uyelerle reelde bulusmak icin kendinizi biraz daha tanitirsaniz, siz de diger uyeleri tanirsaniz, sanirim sizin yarariniza olur.

Sevgili uyeler,

Sizlere bir hatirlatmada bulunmak istiyorum. Portalda bir cok sey sanal. Isimler kadar, hikayeler ve kisiler de sanal. Gercek olabilir ya da olmayabilir. Kendi guvenliginiz icin, sanal ortami reele tasimadan once, lutfen dikkatli olun. Reelde bulusabilirsiniz ya da bulusmazsiniz. Ancak su anda internet ortaminda oldugunuzu, herseyin size yansiyanla reelde de uyusmayabilecegini hesaba katin.

Iyi paylasimlar.

STS

Yorum

galiba biraz aceleci davranıyorum ozaman.sanırım yüzyüze tanışmak daha anlamlı geliyo bana ama haklı olabilirsiniz.. sonuçta güven önemli. portala bende paylaşımlarda bulunmaya çalışıcagım elimden geldiğince ama yinede buluşmayı düşünen arkadaşlarla özelden veya msndende konuşabiliriz ciddi ciddi düşünüyorlarsa... bu konuyla ilgili fikirlerimi söledim kapım herzamn açık.......

Yorum

yaz sonuna kadar çalışıyorum full. yaz sonrası buluşma olursa gelmeye çalışırım.

Yorum

ben gelirim her türlü

Yorum

Ben gelmem.Nerden bilicem belki organ mafyasısın.Misyonerde olabilirsin.
                    <div><strong>Ateşe dayanabildiğin kadar g&uuml;nah işle....</strong></div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: satanstoystore
                      Bumerag,

Haziran 21. 2009'da uye olmussunuz... 5 gun once. Portalda paylasimlarinizi bekliyoruz. Ancak, uyelerle reelde bulusmak icin kendinizi biraz daha tanitirsaniz, siz de diger uyeleri tanirsaniz, sanirim sizin yarariniza olur.

Sevgili uyeler,

Sizlere bir hatirlatmada bulunmak istiyorum. Portalda bir cok sey sanal. Isimler kadar, hikayeler ve kisiler de sanal. Gercek olabilir ya da olmayabilir. Kendi guvenliginiz icin, sanal ortami reele tasimadan once, lutfen dikkatli olun. Reelde bulusabilirsiniz ya da bulusmazsiniz. Ancak su anda internet ortaminda oldugunuzu, herseyin size yansiyanla reelde de uyusmayabilecegini hesaba katin.

Iyi paylasimlar.

STS
                      prof gibi konuşmuş...
                      bütün sitelerde böylemidir bu. modlar böyle çok bilmiş, pas vermez takılırlar. felsefe yaparlar. sanki feleğin çemberinde 2-3 kez geçmişler. bizlerden çok daha fazla şey biliyolar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rugovali
                        Orjinal yazı sahibi: satanstoystore
                        Bumerag,

Sevgili uyeler,

Iyi paylasimlar.

STS
                        prof gibi konuşmuş...
                        bütün sitelerde böylemidir bu. modlar böyle çok bilmiş, pas vermez takılırlar. felsefe yaparlar. sanki feleğin çemberinde 2-3 kez geçmişler. bizlerden çok daha fazla şey biliyolar.

koptum wala
                        <div>Adı Bende SakLı</div>

Yorum

Sanırım buluşma konusunda ufak çaplı anlaşmazlıklar çıkmış. Şu "sf" dediğiniz şeyden değilim. Gayet normâl bir kişiyim. Fakat yaşadığım şehir olan İstanbul'da düzenlenecek bir buluşmaya mutlaka katılırım.

Galata Köprüsü'nün altındaki Yıldızlar Restoran'da rakı içeriz...

Yorum

evet organ mafyasıyım lafa bak yaartık sizleri öyle bir moda geçirmişler ki kendi insanınızdan bu kadar şüphe ve korku içindesiniz.gelmeyen yazmasın burda birisinin organ mafyası olduğunu söylemeye gerek yok.biz bilmiyor muyuz belki şölyesin böylesini.Allah Allah ya dediği lafa bak.

Yorum

burda kullanıcı adlarımız,girdiğimiz makinelerin ipleri herşey belli buluşulacak yer belli saat belli biz daha önce birkaç hasta arkadaşla buluştuk.hangi çağda yaşıyoruz.madem bizi böyle görüyorsan girme siteye git evinde otur güzel kardeşim.siz gidin komplo teorisi falan yazın,insanlardan kendinizi soyutlayıp durun.şehrin göbeğinde organ mafyasının ne işi var o a kadar adamı gündüz gözüyle hiçbir mafya herhalde toplamasa gerek.

Yorum

İşleniyor...
                              X